д-р Йосиф Димитров

  • 15 749
  • 29
Здравейте, момичета ! Бихте ли споделили нещо за д-р Йосиф Димитров от АГ център- Димитров, гр.София. Имам намерение да си запиша час при него, тъй като от една година се опитваме да си направим бебе, но не се получава.
Виж целия пост
# 1
Какво точно те интересува ?

Аз ходя при него от 7години. Имам син на 7год. и в момента чакам второ дете.
Добър специалист е, изключително компетентен и най-важното обяснява всичко при това много подробно /е, когато го питаш и кажеш, че не разбираш/.
Все пак е школа на МА ! Преди 7 год. Др.Стаменов, който сега се отдели беше "Чирак" при него.Не знам какво точно искаш да знаеш,за да съм ти полезна.
Аз съм с много добри впечатления !
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти, Ентусиаст. Бях смутена  от лошите мнения за д-р Димитров и много ми се искаше да намеря по-обнадеждаващи отзиви за него Simple SmileИскрено се радвам за теб и се надявам и аз скоро да си имам малко ангелче PraynigЩе си запиша час възможно по-скоро, но тъй-като не съм от София, а и работя, ще трябва да планирам нещата по-рано. Би ли ми казала какви са цените при него? Предполагам, че ще трябва да правя доста процедури и изследвания.
Виж целия пост
# 3
Прегледа с консултацията му е 30лв, но при него има едно такова неписано правило - просто го попитай за всички по-евтини вариянти и му дай да се разбере, че не си много платежоспособна.Той никога няма да те натовари със скъпи и ненужни изследвания. И ще започне със по-евтините вариянти.
Подготви си всички въпроси на листче, защото той обеснява много хубаво, но все пак трябва да го питаш.Аз понеже винаги забравям да питам за нещо и си записвам, вадя си листчето при него и започваме да говориме.Все пак умните хора си записват!

А за останалите цени те са много просто ги погледни на място.
Желая ти много успех, дано това се окаже твоя лекар, защото наистина отрицателнте мнения във форума са много!

Виж целия пост
# 4
"Той никога няма да те натовари със скъпи и ненужни изследвания"

Само дето няма проблем да ти вземе парите за инвитро процедури и не само веднъж, че и втори- около 10000 ...... без скъпи и ненужни изследвания за по 200-300 лева
Виж целия пост
# 5
Какво се е случило при теб Tanja Sad
Виж целия пост
# 6
След направени имунологични и генетични изследвания при доц.Конова и провеждана от екипа и съответната терапия- при първия ми инвитро опит в  центъра и в Плевен вече съм с положителен резултат. Така че не трябва да се подценяват първоначалните изследвания, тъй като всеки е с итдивидуални особености и проблеми.
Виж целия пост
# 7
Като преди това при д-р Димитров единствевини обяснения при двата неуспешни инвтро опити е, че всичко е божа работа и няма нужда от други изследвания.

Добре, че има интернет..... за да се ограмотяваме, че има и други изследвания и че има надежда.........
Виж целия пост
# 8
Като преди това при д-р Димитров единствевини обяснения при двата неуспешни инвтро опити е, че всичко е божа работа и няма нужда от други изследвания.

Добре, че има интернет..... за да се ограмотяваме, че има и други изследвания и че има надежда.........
Подкрепям те Таня и аз имам един неуспешен опит при него и когато го питах колко е успеваемоста той ми каза Божа работа е 15-20%е.Тъпак а като му се обадих да му кажа че опита ми е неуспешен той ми вика Нямя ти нищо другия път трябва да стане.Какъв доктор е тоя Йосиф  Димитров никакъв как ще казваш че е Божа работа при положение че има намеса на доктор.Божа работа е да си легана с мъжа ми и може да стане може и да не стане.Не си давайте парите при него за инвитро.
Виж целия пост
# 9
Подкрепям напълно Светило.Имам два опита при др.Димитров и двата бяха божа работа.Е при първия опит се прихвана,но не за дълго. Сега първо ще направя всички необходими изследвания,само че със сигурност не при него.
Виж целия пост
# 10
Няма доктор, при който всички жени да прихванат. Не се заблуждавайте. Но внимавайте кой колко скубе, защото има и печалбари, има и идеалисти, има и професионалисти.
Виж целия пост
# 11
Здравей djidia, не знам какво да ти кажа за д-р Димитров, но знай само едно, ако имаш късмет всичко ще стане от първия път, но не трябва да се отказваш. Аз също в момента се подготвям за ИКСИ при него. Много лоши неща прочетох за него във форума и също бях объркана. Не знаех какво да мисля, но той се оказа за мен единственият доктор, който се държа многодобре с мен и не ми говори глупости за донорски яйцеклетки и други подобни, както когато бх при д-р Стаменов. Същия през цялото време на прегледа и консултацията ми си говори по GSM-а с Австрия и си уреждаше коледните подаръци. Преди това - три дни преди този преглед, бях на преглед при моя доктор при който раждах и човека ме беше проследил внимателно цели два месеца и установи, че всичко ми е на ред и яйчници и дебелина на маточната лигавица, и овулацията и т.н., а Стаменов ми каза, че яйчниците ми не били в ред и т.н. и ми препоръчва донорска яйцеклетка. Аз питам как така за три дни изведнъж ми се разболяха яйчниците и станаха негодни? Така, че всичко е късмет. Намери си своя доктор, този при който се чувстваш спокойна и му вярваш. Това е най-важното. После действай и имай вяра най-вече, че ще стане. Успех!
Виж целия пост
# 12
Здравей,
Аз забременях чрез инвитро при д-р Димитров от първия опит. Лично аз съм много доволна както от него, така и от целия екип. Наистина не може при всеки да се получи от първия опит и донякъде съм съгласна, че е и въпрос на късмет дали ще попаднеш сред успелите от първия опит. Имам приятелка, която прави два неуспешни при Щерев и също са й казали, че е шанс и "божа работа", така че е различно. А напълно подкрепям мнението по-горе относно финансовата част на въпроса. Лично ние след почти шест години опити и сумати средства, хвърлени при други специалисти за уж страшно необходими изследвания и "лечение", които всъщност са били ненужни, а е следвало да още след лапароскопията да се реши, че пътят е един - инвитро, съм доволна, че се насочихме към него. Последно за инвитрото без лекарствата сумата, която платихме, да отбележа срещу издаден фискален бон, което ми се е случвало само при него като доктор, беше 2 000 лв, което беше най-приемливо спрямо другите центрове, но не знам за сега, става въпрос за 2006г.
Виж целия пост
# 13
Здравейте момичета! Кажете ми между д-р Димитров и д-р Стаменов кои е за предпочитане?
Омръзна ми да се лутам от доктор на доктор и да ме прехвърлят от един на друг! Вече и аз не знам към кого да се насоча.
Виж целия пост
# 14
Мили сладурки,
ето и аз да се включа по темата.
Аз СЪМ пациентка на д-р Димитров. За него не бих ви губила времето за суперлативи, но определено той е моят доктор.
Аз съм с два (за съжаление) неуспешни опита икси при него, но това изобщо не ме притеснява да съм готова и за трети - със страт тази седмица. Сами разбирате, че и аз като вас не се съгласявах с "божията работа" като оправдание. Седнах и се порових доста по темата. Зададох му куп въпроси и накрая толкова се замотах, че предпочетох да не съм разпитвала толкова много. Та, има си причина за всичко и на него му е пределно ясна (защото отбелязвам, че е супер специалист и мнооооого си разбира от работата), но ако започне да обяснява с детайли: 1. няма да има време за останалите пациентки и 2. толкова много ще ви стресира, че никога няма да помислите за инвитро. Знаете, че тези процвдури не са шега работа, но пък аз имам пълно доверие на доки и съм напълно спокойна. Знае се и процента на успеваемост какъв е, защо тогава толкова му се гневите на отговора? Ами това е най-безпроблемния за вас отговор. Ако си мислите, че при друг доктор ще получите гаранция за успех, моля намерете го, но няма такъв.
Друго, което мога да потвърдя е за цените. Нито една процедура, при нито един доктор няма да ви излезе без пари. При д-р Димитров цените са "премерени" и са доста по-ниски от останалите самоопределили се като величия. Давам ви пример:
първи опит през каса: само процедура: 2500лв., втори опит заплащане на всичко заедно с лекарствата: 4500лв., трети опит: само процедурата - 2500лв., а лекарствата си ги намерих сама за 1200лв. При д-р Димитров имате право на избор, а пък и няма да ви се поискат безмислени изследвания, за да давате безумни и излишни пари.
И за край, ще се опитам да съм кратка. След втория си опит и аз хукнах да търся други доктори. Малко притеснена, споделих с него намеренията си и се изненадах на начина по който реагира. Прие новината толкова спокойно, направи ми копие от всички документи, които биха ми потрябвали и ми каза, че ако следващият колега има въпроси за предишните ми процедури - може да му се обади по всяко време. Е това много ме изненада! Едва ли има друг такъв доктор! Направих консултация с Владимиров. (Коментарите и огромното ми разочарование можете да прочетете в темата за него). След три срещи с Владимитов и шепа изпити валериани преди всяка среща, взех окончателно решение. Д-р ДИМИТРОВ! Сега отново съм на старт и съм напълно уверена в успеха и абсолютно спокойна за здравето си.
И както лекторите казват в края на темите си:  Laughing Laughing Laughing
Благодаря за вниманието!  Laughing
Ако имате въпроси, готова съм да отговоря.
Note: Пристрастна в мнението си за д-р Димитров.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия