Градският транспорт в София е цвете!

  • 3 930
  • 56
А ето и доказатеството  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 1
В Япония тези с униформите се наричат "pushers".  Не ги мисли японците. Те са свикнали да им е тясно. Пък и с тези малки пишки...няма опасност в подобни ситуации.
А да, нали знаете как им се казва премиерът? Фанети Мазакура. Нещо италианско има в рода си, затова му е такова първото име. А жена му? Пути Катояма! Чиста японка. А голямата им дъщеря - Миосука Мъдото. Хахаха. Сори, но се присетих за тези стари лафове Simple Smile
Виж целия пост
# 2
 Shocked Не е истина просто
Виж целия пост
# 3

Истина, истина ви казвам.... Joy Joy Joy

То не е за смях...
Виж целия пост
# 4
Не е смешно, ама все пак  Joy
Виж целия пост
# 5
Аз искам да знам как се слиза на спирка, ако си по-към средата на вагона? Би трябвало някой да бута отвътре навън и то здраво, за да те огрее да слезеш преди пак да е тръгнал влака  Joy
Виж целия пост
# 6
Фанети Мазакура. Нещо италианско има в рода си, затова му е такова първото име. А жена му? Пути Катояма! Чиста японка. А голямата им дъщеря - Миосука Мъдото. Хахаха.

 Joy Joy Joy

Иначе подобен клип гледах наскоро, когато съобщаваха за официално открит щат: професионален набутвач (или тъпкач) в градския транспорт.
Виж целия пост
# 7
Ей, в тази навалица ще забременея без да знам от кого!!! Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Напротив!И в София е сьщото,но с разлика:тук няма кой да ги"набута" в превозното средство те сами си се бутат. smile3508
Виж целия пост
# 9
В Япония тези с униформите се наричат "pushers".  Не ги мисли японците. Те са свикнали да им е тясно. Пък и с тези малки пишки...няма опасност в подобни ситуации.
А да, нали знаете как им се казва премиерът? Фанети Мазакура. Нещо италианско има в рода си, затова му е такова първото име. А жена му? Пути Катояма! Чиста японка. А голямата им дъщеря - Миосука Мъдото. Хахаха. Сори, но се присетих за тези стари лафове Simple Smile
Пропусна:Усуками к..а и Насакото Яката. Joy
Виж целия пост
# 10
майкоуууу ooooh! с ужаса, който изпитвам от тесни пространства и много хора на едно място - добре, че не живея там.
Виж целия пост
# 11
Ей, ама успяха да ги наблъскат...ееееех добре сме си ние, за завиждане сме просто  Laughing
Виж целия пост
# 12
                     Някъде в Русия май откриха също подобна длъжност... Жалко, че тук си нямаме  Mr. Green. Много бой биха отнасяли, милите  Twisted Evil...
Виж целия пост
# 13
Аз искам да знам как се слиза на спирка, ако си по-към средата на вагона? Би трябвало някой да бута отвътре навън и то здраво, за да те огрее да слезеш преди пак да е тръгнал влака  Joy
Това сигурно е проблем. Не се ли задушават при бутането ужас ...
Виж целия пост
# 14
Ей, отдавна не се бях смяла така  Joy
Представям си как се бутат лятото на голо - ту цици, ту дупе - каквото хванеш  Laughing ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия