някой ползва ли шише B Free

  • 1 589
  • 22
Ако, някой го ползва моля да сподели маха ли пластмасовата част с трите дупки от гумения ринг преди употреба?
Виж целия пост
# 1
Аз ползвам такива шишета и не я махам тази част.
Виж целия пост
# 2
И аз не я махам ,но сега видях,че като се махне има май дупчица на резервоарчето,а когато не е махната пластмасата закрива тази част от гумичката
Виж целия пост
# 3
ползвала съм с двете си деца и не съм махала тази част! Peace
Виж целия пост
# 4
 smile3504 ами  ще продължа без да я махам тогава
Виж целия пост
# 5
Уж ползваме.Нищо не махам.
Виж целия пост
# 6
Ползвах ги.не се маха, защото това е системата против колики.когато бебето пие, въздуха минава през нея и остава в шишето, а не в коремчето.
Виж целия пост
# 7
Е как ще я махаш  Grinning нали в това му е цялата философия на шишето  Grinning
Виж целия пост
# 8
Не се маха.Махам я само,когато го измивам Peace
Виж целия пост
# 9
Ползвах ги, махнах тръбичката чак като ни минаха коликите. Сега вече си взех нови шишета понеже смятам да спра да стерилизирам, а тези на Б фри са доста трудни за почистване. Peace
Виж целия пост
# 10
Не я махам  Peace. Но и толкова ползваме шишета (само за чай - от дъжд на вятър).
Виж целия пост
# 11
И аз тях използвам,но според мен са голям боклук Confused,всеки път като сложа да стопля мляко с тях и от топлината изкипява и излиза през гумата,от там във биберона и става една галимация Laughing
Виж целия пост
# 12
Аз ги ползвам и съм много доволна  Peace
Виж целия пост
# 13
Пробвах да махна веднъж и бибата падна вътре в шишето...и после се къпахме..пробвай ако искаш де..шоу е Mr. Green Hug
Виж целия пост
# 14
Не я махам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия