Първото ни млечно зъбче падна ,но от доло не се показва ново

  • 2 312
  • 17
Мина повече от месец когато падна първото ни млечно зъбче и все още не се показва ново започнах да се притеснявам и мисля да ходим на снимка за да видим изобщо дали ще се покаже
Виж целия пост
# 1
Ни?  Laughing
И при Дияна имаше известно забавяне. Но направи консултацията със стоматолог. Дано няма проблем при детето ти.
Виж целия пост
# 2
според мен изчакай още малко и го заведи на стоматолог за снимка.И на нас ни паднаха вече 2 долни зъбчета ,но за около 2 седмици избиха ,но гледам че едното нещо малко  отзад излиза  Rolling Eyes.Аз от личен опит казвам като малка ми е паднал млечен зъб и не се появи до ден днешен само че заден зъб , спомням си ми правеха два пъти снимка ,но зародиш нямаше.Не искам да те плаша  Hug,надявам се при вас да е всичко наред Hug 
Виж целия пост
# 3
Заведи детето на зъболекар, за всеки случай.
Виж целия пост
# 4
Заведи детето на зъболекар, за всеки случай.
н
Но не бързай да се притесняваш.При синът ми се получи така с горните зъбчета.
След два месеца се показаха новите.
Виж целия пост
# 5
Мнооого е рано за притеснения.
  На щерката горните 4 зъба сме ги вадили почти едновременно.
8 месеца детето беше без зъби, чакахме, чакахме. Накрая почнах и аз да се притеснявам, а не ми се искаше да я снимаме излишно.
  Излязоха си зъбите.
Виж целия пост
# 6
Рали има още време до смяна на млечните зъби, но за твое успокоение ще ти кажа че аз ходих почти 1 г. без предни 2 зъба, защото ми ги извадиха едновременно... Мина доста време докато се покаже зъб  Tired Правиха ми снимка за да се види дали има зародиши. Оказа се че просто по-бавно ми растат зъбите. Така че няма проблем, и на твоето дете ще порастне зъбче, но може да се консултираш с зъболекар за да си спокойна. Успех Hug
Виж целия пост
# 7
Благодаря ви .Значи има вероятност да ни излезе зъбче.И другата седмица ще направим снимка за да знаем със сигурност.И отново много  ви благодаря сега съм по спокойна,че има надежда
Виж целия пост
# 8
На сина ми му паднаха рано долните 4 зъбчета. Трите излязоха до месец, а четвъртия докато излезе сигурно мина година, но въобще не се притесних, да не повярваш Grinning
Виж целия пост
# 9
Да ви се похваля вече имаме зъбче .Много съм щастлива
Виж целия пост
# 10
А колко е нормално след падане на зъбчето да излезе на негово място новото/приблизително/
Виж целия пост
# 11
Честито за зъбчето! И на сина ми много се забави. А и не пада 2-ро. Първото му падна през август, друго излезе почти 2 месеца по-късно и от тогава няма друго. Беше на 6 г. и 3 месеца. Щерката тъкмо направи 5, а вече 2 зъба й се клатят, много ми е странно колко са различни.
Виж целия пост
# 12
Консултирай се със стоматолог. При всяко положение, обаче, едва ли ще направи нещо - ако няма корен отдолу другите зъби ще се съберат, ако има няма как да го накарат да порастне по-бързо... Но пък ще е кофти, ако му затворят мястото...
Виж целия пост
# 13
Не се притеснявай!
На дъщеря ми всички зъби й никнеха по 5-6 мес. след като са паднали Wink
Опс, видях, че вече имате зъбче... Честито!  Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Здравейте мами,
Мойто притеснение се състой в това, че моя син е на 3 години и от долу няма едно зъбче / никога не  е имало. Това е зъбчето преди кучешкия. И незнам какво да правя
Кунсолтирах се със стоматолог и той ми каза да отида на снимка за да се види дали има "ядро", ако има ще излезе като започне да ги сменя, но и може да си търси място някъде другаде да излезе, ако се упира в някаква костица.
Така на една позната на сина й, които е  20г. му излезе посредата на долното небце.
За сега мисля в понеделник да го водя на снимка, та да видим.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия