Клостилбегит

  • 1 799
  • 12
Каква е цената на Клостилбегит , момичета ?!?
Ще се радвам ако някой ми отговори !
Виж целия пост
# 1
Ами, не мога да ти кажа точно, но е към 6 лв. може би. Във всеки случай не надвишава 10 лв. със сигурност!
Виж целия пост
# 2
аз го купих за около 9лв.Искам да ви попитам,може би малко смешен въпрос!Купих си клостил и го пия,но едва днес погледнах рецептата,а нея пише клостилбегит 0.005,а този който аз пия е 50мг.Има ли разлика някаква или е едно и също???Много се притесних! Confused
Виж целия пост
# 3
0,005 е 5 мг,но доколкото знам клостил има само от 50 мг Peace
Виж целия пост
# 4
Тази цена между 6 и 10 лв.е за 1 бр.хапче , правилно ли разбрах ?!?
Виж целия пост
# 5
Не,опаковката!
Виж целия пост
# 6
А колко хапчета са в една опаковка ?Може би ставам нахална , но от Google намирам цени от 70 лв.нагоре и затова питам ...
Виж целия пост
# 7
в опаковка са 10 таблетки-около 9 лв.
Виж целия пост
# 8
Много благодаря на всички !
Виж целия пост
# 9
Много ми е интересно след като има вече тема за Клостилбегит защо не се задават там въпросите.   newsm78
По този начин жените които ще се интересуват от темата след време ще намерят всичко на едно място.
Май няма правила в тая работа... Crossing Arms

имам предложение теми които се повтарят да се обединяват от модераторите, ако е възможно  Wink
Виж целия пост
# 10
...... и къде е темата ,  не мога цял ден да издирвам търсената тема ...dessiko !!!
Виж целия пост
# 11
Има го в Библиотеката , знам , но там не може да се задават нови въпроси ... , на които отговор нямам ....
Виж целия пост
# 12
evita1717, темата е на втора страница и са писали доста момичета. Там намерих и твоята. Сигурно можеш да намериш доста инфо там.

 Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия