Латекс с тефлон

  • 1 025
  • 4
Гледах снощи някаква реклама за такъв латекс, дори и не запомних как точно се казваше, но смисълът беше такъв и наблягаха на това, че винаги било чисто. Нищо не разбрах от тъпата реклама, но идеята за неизцапващи се стени много ми допадна. Някой нещо да знае по въпроса?
Виж целия пост
# 1
на Мегахим е латекса - Декоратор се казва не знам каква е ролята на тефлона /аз го свързвам с тави и тигани/  И аз ще боядисвам по Великденските празници но още не съм избрала боята....... този е нов модел ако някой е боядисвал с него да сподели иначе съм чувала че  на Хамелеон е хубав
Виж целия пост
# 2
Ще следя.
Виж целия пост
# 3
да се впиша и аз - снощи се загледах, ам анищо не разбрах от рекламата newsm78 ще чакам някой да сподели опит, щото имам още време до боядисването Thinking
Виж целия пост
# 4
Не знам дали сте виждали, но има едни покривки за маса с тефлон/е има и други изделия с подобен плат етстествено/ и ако излееш вода или вино и пр. течността седи на капки върху плата и не попива. Предполагам, че този латекс има подобен замисъл, да не попива и поема замърсявания или поне лесно да се отстранява попаднало такова. И за мен е интересен подобен пордукт, защото в момента примерно много ме дразнят отпечатъците от мазната ръчичка на сина ми върху вишневата ми стена..., а мазни следи много трудно се отстраняват от подобни повърхности...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия