количката Дакота на Чиполино

  • 927
  • 11
Здравейти мами моля за молко помощ Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Моя приятелка има такава и ми се струва доста тежка и много неманеврена. Гледай като си избираш количка да е лека и маневрена Peace
Виж целия пост
# 2
Аз я имам хубава е ,но е много тежка иначе е маневрена.Тя е комбинирна,но аз ще си купувам и лятна ,че е 15кг и всекидневно сваляне по стълбите е трудничко.
Виж целия пост
# 3
Съжалявам,не съм я ползвала.
Виж целия пост
# 4
И аз не съм я ползвала.

  и ми се струва доста тежка и много неманеврена. Гледай като си избираш количка да е лека и маневрена Peace

 Peace
Виж целия пост
# 5
Аз имам такава и съм доволна. Ползвам я около два месеца, вярно, че е тежка, но не ми се налага да я нося на ръце. А колкото от/до багажника на колата става. А и за цената си е добра. Peace
Виж целия пост
# 6
И аз не съм я ползвала.

  и ми се струва доста тежка и много неманеврена. Гледай като си избираш количка да е лека и маневрена Peace

 Peace
Peace
Виж целия пост
# 7
не съм ползвала,но ти предлагам да отидеш в някой магазин с много колички и до изпробваш всяка една(нямам предвид да лягаш в нея , а да направиш няколко кръгчета,като при избор на кола Heart Eyes)аз така избрах нашата количка и въобще не съжалявам  bouquet
Виж целия пост
# 8
Не съм я ползвала Peace

Но повече на Чиполино нищо няма да купя Naughty Naughty
Виж целия пост
# 9
Мястото на анкетата не е тук Naughty
Виж целия пост
# 10
Не съм я ползвала Grinning
Виж целия пост
# 11
Аз я имам хубава е ,но е много тежка иначе е маневрена.Тя е комбинирна,но аз ще си купувам и лятна ,че е 15кг и всекидневно сваляне по стълбите е трудничко.
И на мен ми е тежка.Ползвам я вече 8 месеца не е имало проблем досега, като съм излизала и зимата в снега.Маневрена е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия