Препоръчайте ми крем за лице за 2 г. дете

  • 1 406
  • 20
Кожата на бузките на дъщеря ми е много суха и "изпръхва".
Мазах я с крем за лице на "Бюбхен", но не помага.
Педито ни предписа  "А дерма". Добра козметика ли е?
Благодаря за отговорите предварително Hug
Виж целия пост
# 1
A-derma е вярната козметика PeaceНа дъщеря ми бузите бяха на рани от едно-две намазвания станаха точно такива каквито трябва да бъдат.Това е козметиката ,която ползвам за дъщеря ми Peace
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=203038&photo=48-това е краме за лице
Виж целия пост
# 2
Нахтекерцен на д-р Тайс е много добра козметика за проблемна кожа. Мазах малката с нея и кожата й стана супер мека. А и не е скъпа козметика.
Виж целия пост
# 3
Да, много  е добра. Ползвам я за Криско и наистина откакто му мажа личицето с нея, бузките са му гладки и мекички!
Виж целия пост
# 4
MUSTELA за суха кожа Peace
Виж целия пост
# 5
Нахтекерцен на д-р Тайс е много добра козметика за проблемна кожа. А и не е скъпа козметика.

 Peace
Виж целия пост
# 6
инфо Peace
Виж целия пост
# 7
Синът ми е ползвал 2 крема за лице на Клоран- хидратиращия и колд крема- много съм доволна. 
Виж целия пост
# 8
Синът ми е ползвал 2 крема за лице на Клоран- хидратиращия и колд крема- много съм доволна. 

С 2 ръце и 2 крака съм за Клоран.
Виж целия пост
# 9
Синът ми е ползвал 2 крема за лице на Клоран- хидратиращия и колд крема- много съм доволна. 

С 2 ръце и 2 крака съм за Клоран.

Не на всеки действа добре, както и Мустела-та. Клоран е много парфюмиран, аз лично не съм доволна и го подарих.
Виж целия пост
# 10
Нахтекерцен на д-р Тайс е много добра козметика за проблемна кожа. Мазах малката с нея и кожата й стана супер мека. А и не е скъпа козметика.
Peace
Виж целия пост
# 11
От Нахткерцен на Тайс съм много доволна.  Simple Smile
Виж целия пост
# 12
СебаМед. И моят дзвер е със суха кожа. Оказа се, че този крем е и много икономичен.
Виж целия пост
# 13
Ще се възползвам и аз от полезното инфо... Благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 14
 Хидратиращ крем на А-Derm.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия