мой съпруг всеки месец във командировка

  • 1 318
  • 13
СИГУРНО ИМА ДРУГА,КАК ДА рАЗбЕРА.КОГАТО ЗАМИНАВА-ТО НА СЕДМИЦА. #Cussing outПАрИ ЗА ДЕТЕКТИВ НЯМАм.ИМА НЕЩТО НЕ рЕДНО newsm78
Виж целия пост
# 1
и без да ходи в командировка може да кръшка ...
Виж целия пост
# 2
СИГУРНО чЕ ИМА.НО ИСКАМ ДА СЪм СИГУрНА;НО КАК;НЕЗНАМ.КАЖЕТЕ МИ КАКВО ДА ПрАВЯ
Виж целия пост
# 3
Изпитан метод е този на кофата с водата. Като се върне от командировка, още на вратата го посрещащ с кофа вода. Топваш му атрибутите и ако изплуват - значи са изпразнени от ценното си съдържание някъде на друго място Twisted Evil Е, тогава вече можеш да си сигурна!
Виж целия пост
# 4
  Joy  Joy  Joy
Виж целия пост
# 5

Изпитан метод е този на кофата с водата. Като се върне от командировка, още на вратата го посрещащ с кофа вода. Топваш му атрибутите и ако изплуват - значи са изпразнени от ценното си съдържание някъде на друго място Twisted Evil Е, тогава вече можеш да си сигурна!
Страшна идея newsm44 smile3501
Виж целия пост
# 6
СИГУРНО чЕ ИМА.НО ИСКАМ ДА СЪм СИГУрНА;НО КАК;НЕЗНАМ.КАЖЕТЕ МИ КАКВО ДА ПрАВЯ

и как разбра че има друга?
аз съм ходил половин година по за 1 седмица командировка всяка седмица без да съм кръшкал ...
Виж целия пост
# 7
Лелеее, що се занимавате с глупости бре? Има толкова по-важни неща... (например да прочете човек правописния речник  Mr. Green)

Моя ходи за по 6 месеца в командировка, аз сега какво да правя Thinking. То пък, ако реши да кръшне, едва ли ще чака да иде в командировка.
Виж целия пост
# 8
Не ти трябва детектив. Тупваш детето (децата) у свекърва ти, качваш се на колата и тръгваш след него. Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Превърни се ти в детектив- проследи го. А твой съпруг българин ли?
Виж целия пост
# 10
 Joy Joy Joy
А твой съпруг българин ли?
Аз бих попитала и за авторката на темата същото.
Виж целия пост
# 11
BELINDA, благодаря ти Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
така от сърце съм се смяла.  Peace
Едно време имяше една такава песничка "кажете ми метод, кажете ми метода и после кажете каквъв да е подхода..."
Виж целия пост
# 12
Авторката твърди, че не е българка, така че се справя прилично.
За другото- не знам, аз бих бягала без да се обръщам от ТОЗИ мъж.
Има още една тема за него..
Виж целия пост
# 13
не ставай параноична, аз ходя също всеки месец в командировка, но  мъжът ми не  откача за това, но ако се съмняваш проучи подробно какво прави там, къде ходи, в кой хотел отсяда и го проследи, само че не знам как ще стане без да те забележи, защо не го попиташ директно, ако го познаваш добре, по реакцията му ще разбереш
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия