Peg Perego Pliko P3 Completo Bubbles Green 2008 - за новородено?

  • 887
  • 9
Здравейте, мами! Нуждая се от вашия съвет. Влюбих се във въпросната количка. Четох за нея, но не ми стана ясно дали става за новородено. Пише, че облегалката на гръбчето може да бъде в напълно легнало положение. Тъй като бебка ще се ражда юли, мисля че няма да имам нужда от зимен кош, а мога да ползвам легналото положение на гръбчето. Моля, посъветвайте ме дали това е удачен вариант! Ето и линк към количката http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3468
Виж целия пост
# 1
Да, може, количката е перфектна...
Моята е Пег Перего Pliko P3 pramette (по-стар модел е но-принципа е същия), супер количка, много удобна, за новородено е идеална, аз съм супер доволна.
Но за да видиш как става трансформацията на коша най-добре отиди в някой магазин където я имат (в Piggy's House например) и ги помоли да ти демонстрират.
Виж целия пост
# 2
Да, удачен вариант е, няма смисъл от зимен кош. Ако искаш бебето да е към теб, обръщаш сенника. Имам същата и съм много, много доволна.
Виж целия пост
# 3
Да, удачен вариант е, няма смисъл от зимен кош. Ако искаш бебето да е към теб, обръщаш сенника. Имам същата и съм много, много доволна.

Дренка е съвсем права, все пак трябва да имаш предвид, че количката не е предвидена за това детето да гледа към теб. Вярно е, че може да се трансформира и сенника може да се обърне, но се получава лек обратен наклон, който би следвало да коригираш с една пеленка например.

Виж целия пост
# 4
Тази количка е една от най-удачните ми покупки. Ползвах я от самото раждане с обърнат сенник и подложена възглавничка от бебешките спални комплекти, за да изрявня наклона. Ползвах я до 11тия месец, когато я замених с по-лека, но още си пазя Пег Перегото, че хич не ми се разделя с него. За съжаление обаче плановете за второ бебе се отложиха за неопределено време, така че ще я продавам  Rolling Eyes
Моята е старият десен в зелено, много си я харесвам.  Heart Eyes
Отлична количка, който я избере няма да съжалява.  Peace
Виж целия пост
# 5
и аз я бях харесала от сайта,но като отидох да я видя на живо цвета й няма нищо общо-много е ярка и като гледам всички модели от тази година не си отговарят цветовете нещо,иначе и на мен ми харесваше точно тази.
Виж целия пост
# 6
И ние имаме същата количка, обаче модел 2007(черно и зелено). Ползваме я от самото и раждане и съм много доволна от избора си Peace.
Виж целия пост
# 7
Добър избор!
Виж целия пост
# 8
Много благодаря на всички за отговорите! Hug Последно се спрях на ето този модел : http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/1022
Пак е Пег Перего, но имам повече екстри наведнъж. Надявам се, че съм направила удачен избор.
Виж целия пост
# 9
Според мен е супер ,а и цената е супер  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия