Усмихвам се! Ще се усмихнеш ли и ти?

  • 1 464
  • 15
Каня ви в темата Усмивка на седмицата конкурс за чест и слава

Нека модераторите преценят дали да запазят покано-препратката или да преместят темата. Има желаещи и за двата варианта. Ако остане тук като препратка, можете да я поддържате жива и с по една усмивка като тази  Heart Eyes

Конкурсът бе прекратен, тъй като идеята се изплъзна. А основната идея беше и още е - да споделим усмивка и настроение.
Виж целия пост
# 1
гласувах Peace
нека всички дечица бъдат винаги усмихнати Wink
Виж целия пост
# 2
и аз гласувах Simple Smile
нека има повече такива сладки усмивки  Heart Eyes
Виж целия пост
# 3
Гласувах .И аз искам да публикувам снимка , но моята госпожица като види фотоапарата и веднага става сериозна.Много е малка още. Hug
Виж целия пост
# 4
И аз гласувах. По - хубаво от детската усмивка няма  Hug
Виж целия пост
# 5
НЕ  ГЛАСУВАХ[/color]  Naughty
всички деца са красиви !!!!!
Виж целия пост
# 6
НЕ  ГЛАСУВАХ Naughty
всички деца са красиви !!!!!

 Peace
Виж целия пост
# 7
 Simple Smile  Grinning  smile3503
Виж целия пост
# 8
Страхотно!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 9
Всички са много сладки.Няма да гласувам всички ми харесват
Виж целия пост
# 10
И аз гласувах  Peace
Виж целия пост
# 11
Ама тя анкетата я няма вече  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
Няма я, но изпуснах времето в което можех да редактирам встъплението, че да променя. Беше анкета-конкурс без предметни или парични награди, идеята не се понесе добре и се изопачи за 4-ри страници,наложи се намесата на модератор, който помогна да се затрие всичко ненужно и провокиращо конфликт. Запазихме темата, като такава в която да споделяме усмивки и настроение вече под името 'Да споделим усмивки' в подфорум 'Нашите деца'. Това накратко. Стана ясно, че който иска да участва точно в такъв конкурс, трябва да го направи в списанията за деца, а не тук. Препратката беше създадена по-време на съществуващия конкурс и просто в момента е още тук. Сега ще я повдигна, отново на 1-ва страница, за да обясня, но ми се струва, че е най-коректно, за да няма и други които да останат разочаровани. Ако има някой който смята, че е най-подходящо препратко-темата да бъде заключена или изтрита, нека се чувства свободен да информира модератор. В началото на основната тема имаше желаещи тя да бъде пренесена и тук и затова оставихме и тази диря.
Виж целия пост
# 13
Включих се със снимка на моето слънчице.Само между другото,Фанита,наистина ли такава сладка тема за детските усмивки провокира конфликт? newsm78Ама то какво се учудвам-нали е казано,че жената може да направи от нищото три неща-супа,скандал и шапка.В този смисъл сигурно са се намерили хора,които да се опитат да развалят прекрасната темичка.
Виж целия пост
# 14
дам и аз така
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия