Положителни тестове и болки

  • 1 957
  • 19
Здравейте! Имам 2 положителни теста, закъснението за сега е съвсем малко - 1-2 дена. Вероятно съм бременна, цикълът ми е редовен, не закъснява. Притеснява ме това, че имам болки. "Смушква" ме ту от едната, ту от другата страна. Започнах да взимам Но Шпа. Четох, че такива болки са нормални, обаче пак се притеснявам. При предишната бременност не съм имала болки, а още ми е рано да ходя на лекар за установяване на бременността. Какво ви е мнението?

Копирах си поста, бях пуснала тема в Майки.

Днес успях да отида на лекар, естествено не вижда нищо в матката. Все пак закъснението е съвсем малко. Вижда удебелена лигавица. Междувременно като че ли ми намаляха болките, но все още усещам нещо долу.
Виж целия пост
# 1
Аз имах болки месец след закъснението като при цикъл... Според моя лекар беше нормално.
Виж целия пост
# 2
А бременна ли си ?
Виж целия пост
# 3

Имам 2 положителни теста

Бременно си е момичето,ми Laughing Summer beauty,тези болки са нормални,освен ако не са тревожно силни Peace Честито и лека бременност  bouquet
Виж целия пост
# 4
Първо честито!
Продължавй с но-шпа-то. Ако болките са като ПМС и по-осезаеми, нормално е. Ако се увеличат или започне кървене, потърси гинеколога си.
Виж целия пост
# 5
Болките са нормални в на4алото на бремеността и аз имах.Леко бременеене Hug
Виж целия пост
# 6
Лека бременност.  bouquet
Виж целия пост
# 7
Първо честито!
Продължавй с но-шпа-то.
Peace Честита бременност и от мен! Hug Започвай да пиеш фолиева киселина.
Виж целия пост
# 8
Болките са нормални в на4алото на бременността и аз имах.Честито.  bouquet
Виж целия пост
# 9
По-важно е да няма кървене...При мен също ги имаше,първите 2м.!
Виж целия пост
# 10
Леки придърпвания, боцкание или дискомфорт на нормални. Консултация с лекар никога не е излишна.
Виж целия пост
# 11
Благодаря на всички включили се!
Виж целия пост
# 12
Честито!  bouquet
Лека бременност!
Виж целия пост
# 13
Честито и от мен с пожелания за лека и спокойна бременност!  bouquet
Виж целия пост
# 14
Първите 2 месеца от бременността си имах болки, все едно всеки момент ще ми дойде.
Честито и лека бременност  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия