Питане за ясла

  • 1 054
  • 24
Здравейте момичета,предстои ми да пусна малката на ясла.В яслата има два приема единия е юни а другия септември,вмомента съм в голяма чуденка кога да я пусна.Попринцип лятото ще почвам работа,но има кой да я гледа ако се наложи.Вие какво мислите,лятото ли е по подходящо или есента?
Виж целия пост
# 1
По-добре есента. През лятото имат отпуски по цял месец и правят сборни групи.
Виж целия пост
# 2
И аз мисля, че е по-добре от есента Peace
Виж целия пост
# 3
А според мен през лятото е по-подходящо.
Често ще ги извеждат да играят навън в хубавото време, което ще се хареса на детето и така то ще свикне по-бързо и лесно . Освен това есента е сезон, характерен с по-чести настинки и боледувания сред децата и рискувате още с тръгването и на ясла да се сблъскате с този проблем...Така ще се затрудни и адаптацията на детето, заради честите му отсъствия.
Виж целия пост
# 4
А според мен през лятото е по-подходящо.
Често ще ги извеждат да играят навън в хубавото време, което ще се хареса на детето и така то ще свикне по-бързо и лесно . Освен това есента е сезон, характерен с по-чести настинки и боледувания сред децата и рискувате още с тръгването и на ясла да се сблъскате с този проблем...Така ще се затрудни и адаптацията на детето, заради честите му отсъствия.

 Peace Подкрепям мнението на Ulia напълно.А и точно лятото когато е отпускарския сезон в яслите почти няма деца и ще могат да обръщат повече внимание на тези които са там, въпреки че правят сборни групи.Есента всчики деца се изсипват на куп и е лудница.
Виж целия пост
# 5
А според мен през лятото е по-подходящо...

Подкрепям и аз!! Точно това са и моите съображения, за да предпочитам лятото, но след като си вземем годишния отпуск. Идеята ми е, че детето някакси ще свикне със живота в яслата, а след като изкараме заедно едни 10 почивни дни, ще се наложи отново да привиква. Peace Моето дете е по-затворено, така че адаптацията ще е трудна.

Засега обаче и на челна стойка да застана, няма особен шанс да го приемат.  Confused
Виж целия пост
# 6
По-добре есента. През лятото имат отпуски по цял месец и правят сборни групи.
Peace така е като имаш възможност изчакаи
Виж целия пост
# 7
есента много боледуват,по-добре лятото
Виж целия пост
# 8
Според мен колкото по късно толкова по хубаво.И лятото ще се разболее и есента,просто няма значение в случая сезона.Попитай в яслата дали изобщо ги пускат навън,защото примерно тук в нашата изобщо не си правят труда да ги изкарат дечицата.
Виж целия пост
# 9
А според мен през лятото е по-подходящо.
Често ще ги извеждат да играят навън в хубавото време, което ще се хареса на детето и така то ще свикне по-бързо и лесно . Освен това есента е сезон, характерен с по-чести настинки и боледувания сред децата и рискувате още с тръгването и на ясла да се сблъскате с този проблем...Така ще се затрудни и адаптацията на детето, заради честите му отсъствия.
Моето мнение съвпада с това Peace
Виж целия пост
# 10
А според мен през лятото е по-подходящо.
Често ще ги извеждат да играят навън в хубавото време, което ще се хареса на детето и така то ще свикне по-бързо и лесно . Освен това есента е сезон, характерен с по-чести настинки и боледувания сред децата и рискувате още с тръгването и на ясла да се сблъскате с този проблем...Така ще се затрудни и адаптацията на детето, заради честите му отсъствия.

А и през лятото не всички деца посещават яслата. Дори и сборни, групите са по-малки.
Виж целия пост
# 11
Според мен лятото е по-добре.
А щом има прием юни, може и да нямат сборни групи, а яслата да си работи целогодишно.  Peace
Виж целия пост
# 12
Определено съм за есента. Щом има, кой да я гледа, възползвай се. А и с тези сборни групи през лятото... Нека поотрасне още малко.
Виж целия пост
# 13
Според мен лятото е по-подходящо. Излизат повече навън, което улеснява адаптацията, а и има по-малко настинки и пр.
Виж целия пост
# 14
в нашата ясла не правят сборни групи, трябва да останат 2-3 деца само тогава биха направили сборна група, при нас госпожите са 3 и се редуват , 2 работят една почива по за седмица и така еди вид компенсират, според мен също лятото е по подходящо
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия