Какво да правя? Синът ми (1г.1м) бе много кротко дете на разходките ... до скоро. От две седмици е ужас всяко излизане - започва да става от количката/колелото/столче за кола и да се вози прав, аз с една ръка бутам, с другата го държа да не падне, а ако нося и някакъв багаж той е "в зъбите ми". Принуждавам се да го гушна, за да мога да напазарувам или да стигнем там, за където съм тръгнала. Ама ми тежи .... нали си е шишко. Като му сложа колана в количката се започва едно пищене, хората наоколо ме гледат обвиняващо, а аз примерно пея песничка или пробвам с всички "виж кучето", "я виж гълъбчето" и т.н. начини да му отвлека вниманието. Не е въпроса да ходи сам - пускам го, той прикляква и вдига ръце да го гушна, а просто явно по-добре вижда света от ръцете ми, да ама аз вече не издържам. Напоследък е изживяване дори обикновеното пазаруване, камо ли нещо по-сериозно като вършене на работа. Отказах се от колата, защото ще стане нещо сериозно - той си откопчава сам коланите и тръгва да шета отзад по седалките. Дайте съвет, моля ви - предстои пазаруване за празници, а аз вече не си усещам ръцете
Виж целия пост