как се справиха децата ни с боядисването

  • 1 622
  • 38
easterздравейте на всички easter

днес боядисахме яйцата. децата много се радваха на целия ритуал-от боядисването до лепенето на лепенки по яйцата и рисуването им. много се гордея с факта че знаят за празника и за боядисването на яйцата. ще се радвам и вие да споделите как се справихте с боядисването и украсяването на яйцата

 easterвесели празнични и почивни дни easter
Виж целия пост
# 1
Добре се е справила.Днес занесохме в градината две сварени яйца, прибра се с боядисани.Няма спукано, цели са, равномерно боядисани и няма боя по дрехите и ръцете си. Mr. GreenДнес бях на работа и аз вкъщи не съм боядисвала, ще го правим заедно в събота.Чак да се гордея, че знае за празника.... Rolling Eyesнормално е да знае, не живее в гората все пак.
Весели празници Hug
Виж целия пост
# 2
Моите деца са на година и половина и 2 месеца, използвах времето докато спят, макар че съм убедена, че до неделя здраво яйце няма да остане в къщи.
Виж целия пост
# 3
Боядисах ги сутринта, няколко вече са счупени. Сега стоят на недостъпно място.  smile3521
Виж целия пост
# 4
И моят син днес боядисва яйца easter, беше много ентусиазиран  easter  easter
Виж целия пост
# 5
Ние днес ги боядисахме,но моят е още малък да боядисва,но помисли шарените яйца за топки и започна да ги хвърля из стаята,едвам успях да спася половината от счупване. easter
Виж целия пост
# 6
Леле голяма лудница беше.Малката която е на две годинки непрекъснато бъркаше в бурканите с яйцата,а пък голямата която е на пет направо си боядисваше като голям човек.След това ги облепиха с лепенки, наредиха ги в кошничката и ги вдигнах нависоко, че отсега искат да се чукат с яйцата.
Виж целия пост
# 7
В събота ще пиша,защото тогава ще ги боядисваме  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Моят син е още малък, но след като бяха готови му дадох няколко да ги разгледа. Разбира се започна да ги хвърля по пода, много интересно му се видя Joy hahaha
Виж целия пост
# 9
С моя сладур ще боядисваме яйца в събота у дома , тъй като от два месеца не ходи на ясла  Peace Пожелавам на всички весел празник   bouquet easter
Виж целия пост
# 10
Аз боядисвах с баткото, защото бебчо още е малък затова. Ние и вчера боядисахме няколко, защото днес в училище си правиха базар.
Виж целия пост
# 11
Ще ги боядисвам в събота.... Бебчо е още малък да боядисва, но ще му дам първото червеното яйце да си го гледа... то си е за него...  newsm32
Виж целия пост
# 12
И ние в събота ще боядисваме-за да са по-пресни и да може да си опита.  Peace Сигурна съм,че голяма цапаница ще падне! Crazy
Виж целия пост
# 13
Голяма цапаница падна  Laughing, искаше да бърка с две ръце в боите, но пък си има 3 яйца боядисани с нейна помощ /поливаше с лъжица/ Hug
Виж целия пост
# 14
Това е резултата от днешното боядисване.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=240194
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия