Водата в Турция

  • 1 814
  • 13
Искам да попитам каква е водата в Турция и по-специално в Кушадъсъ. Става ли за пиене?
Виж целия пост
# 1
Пием единствено вода в ресторантите и барчетата на хотела. В нашия хотел (all inclusive) даваха вода в шишенца и зареждаха стаите. От канализацията не се пие!
Виж целия пост
# 2
Пием единствено вода в ресторантите и барчетата на хотела. В нашия хотел (all inclusive) даваха вода в шишенца и зареждаха стаите. От канализацията не се пие!

Знаеш ли дали all inclusive системата на всички хотели осигуряват бутилирана вода или това е политика на съответния хотел?
Виж целия пост
# 3
Не се пие.
Само бутилирана.
Виж целия пост
# 4
Не става за пиене,солена е почти ,колкото морската. GrinningОсигуряват във всички хотели на база all inclusive  Peace
Виж целия пост
# 5
Мисля, че във всички хотели АI осигуряват. Можете също на закуската да си пълните и ваши шишенца. Не мисля, че ще се сърдят.
Турците са много гостоприемни.
Виж целия пост
# 6
абе хора защо за всяко нещо трябва да пишете нова тема?
да очакваме ли тема - тоалетната хартия в Турция?
Виж целия пост
# 7
Е какво лошо, не знае момичето, пита?

Теб това какво те притеснява?
Виж целия пост
# 8
абе хора защо за всяко нещо трябва да пишете нова тема?
да очакваме ли тема - тоалетната хартия в Турция?

Все пак мисля, че за човек, който за първи път посещава Турция е нормално да зададе този въпрос. Не успях да намеря информация в написаното досега из форума и затова пуснах нова тема.
Не съм била на all inclusive система до момента и при условие, че водата не е годна за консумация, а мини бара в стаята не е безплатен се чудех дали мога да изнасям вода от ресторанта или барчетата - става дума за Aqua fantasy в Кушадъсъ.

Благодаря на всички отзовалите се.
Виж целия пост
# 9
chochko позволявам си да ти отговоря вместо  Мона Лиза Heart EyesСигурно е,че тя  няма нищо лично към теб,просто наистина има по няколко теми за едни и същи неща.Мен това също ме затруднява .
Виж целия пост
# 10
става дума за Aqua fantasy в Кушадъсъ.
Там е супер!Приготви се за голям купон Party
Виж целия пост
# 11

Там е супер!Приготви се за голям купон Party
[/quote]

Чакам го с нетърпение  Grinning. Малко ме притесняват часовете на полетите понеже съм с малки деца, но се надявам да ни настанят по-рано, все пак е началото на сезона.
Виж целия пост
# 12
за водата е писано неведнъж в темата за Турция.
Има си и тема - всичко за почивката в чужбина.
Не виждам какво толкова чудно има да ти се обърне внимание.
И не смятам, че въпросът ти е неуместен - просто не виждам нуждата от НОВА тема, при положение че има ве4е 2 /минимум/
Виж целия пост
# 13
няма нищо лошо да питаш,но пък вече си пуснала отделна тема за този хотел където ще бъдеш  Whistling можеше да попиташ там  Peace !!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия