Отново за гадните косъмчета

  • 714
  • 10
Здравейте момичета, досега виждам че се е писало доста за тези гадове, но тъй като реших да заменя епилатора, от който ми излизат ужасни подкожни косъмчета и съответно ранички по краката, с кола маска ...тааа да попитам колко време изчаквате да ви пораснат за да се скубнат добре? Редувате ли бръснене и кола маска?
Виж целия пост
# 1
Не редувам махам ги само с кола маска!Чакам да ми пораснат малко,някъде 20 дена след като съм направила предишната кола маска,така е много по-добре не ме скубят.
Виж целия пост
# 2
Ох, и аз имам такъв проблем от епилатора. От кола маската не се ли плучават пак подкожни...не съм пробвала?
Виж целия пост
# 3
Ами, май всичко си е до тип кожа и косъмчета, но след всичко изчетено мисля че с колата излизат поне по-малко подкожни косъмчета. С епилатора, каквото и да правя /мазане с лосиони, излющване/, ми излизат подкожни, съответно ги чакам по цяла седмица да изникнат, кожата ми се зачервява и става на малки ранички ....ужас направо  ooooh!
Between, някой правил ли си и онази маска, която препоръча NEVERWAS /пишеше я в темата за борбата с подкожните косъмчета/? Споделете дали има смисъл да я правя?
Виж целия пост
# 4
Не искам да отчайвам никого, но аз също имам проблем с подкожните с епилатора и повярвах, че с кола ще е по-добре.
Най-ужасният ми подкожен косъм, който стана на абсцес, отстраниха ми го оперативно, е от кола маска, най-обикновена кола, каквато си правят милиони жени по света. Това с подкожните косми е повече диагноза, отколкото лош късмет.
Виж целия пост
# 5
 И аз си докарах същите проблеми благодарение на епилатора. Много ми се иска да тръгна на кола, но все не устисквам за да ги пусна на достатъчна дължина тия смотани косми.
Виж целия пост
# 6
Аз все още тая надежда, защото преди време си ги махах с епилатор и нямах никакви проблеми. Не знам и аз какво стана, какво уплесках толкоз, че започнаха да излизат толкова мнг подкожни и такива проблеми. Явно ще трябва да се ходи и на дерматолог, чее фоликулит ли имам ... не знам. Пак и не знам към кого да се обърна,чее то вече "специалисти" всякакви.
Виж целия пост
# 7
Аз преди време имах много подкожни косъмчета от епилатора. Веднъж в този форум прочетох, че срещу целулит помага пилинга с утайка от кафе и започнах да си правя. След известно време забелязах, че вече нямам такъв голям проблем с подкожните косъмчета, а и кожата ми наистина се изглажда от утайката.
Виж целия пост
# 8
Аз преди време имах много подкожни косъмчета от епилатора. Веднъж в този форум прочетох, че срещу целулит помага пилинга с утайка от кафе и започнах да си правя. След известно време забелязах, че вече нямам такъв голям проблем с подкожните косъмчета, а и кожата ми наистина се изглажда от утайката.

Вярно е това. Аз също си правя пилинг с утайка от кафе, след което кожата става много глатка а мъртвите клетки са премахнати. Също така е хубаво, след като се използва постоянно епилатор, махането на косми да се разрежда с по едно бръснене от време на време за да могат косъмчетата да тръгнат право напред  Laughing
Виж целия пост
# 9
Колко често си ескфолирате тялото с тази утайка от кафе?
Виж целия пост
# 10
Аз имам същите проблеми с подкожни косъмчета,онзи ден козметичката ме посъветва след епилация да се мажа с цинков крем имало го в аптеките.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия