бръчките - някой да е успял да махне поне една ...моля да сподели

  • 32 480
  • 190
Здравейте, сигурно има такава тема, но не  можах да намеря. Ако някой знае или майка му е успяла да си премахне поне една бръчка ..ще съм ви благодарна да кажете къде или как ...Мен ме притеснява една - но дълбока точно между веждите ...и не мога да се справя с нея...а не е хич незабележима  Cry
Виж целия пост
# 1
 Joy аа меце и аз се интересувам , ако някой е успял да знам , аз не съм , ще следя какво се пише.
Виж целия пост
# 2
...Мен ме притеснява една - но дълбока точно между веждите ...и не мога да се справя с нея...а не е хич незабележима  Cry
Това ти е "страстната бръчка", малко трудно ще я махнеш newsm78
Виж целия пост
# 3
Мисля че борбата с бръчките трябва да започне доста от рано,например след 20 годишна възраст.Вече има подходящи мазила за всяка възраст.Но веднъж появили се,с кремчета не можем да ги премахнем,а само да ги"позагладим".Появата на бръчките зависи и от типа кожа(по-мазната кожа старее по-бавно),както и от мимиките,които правим.Но определено трябва да се вземат превантивни мерки и то от рано,за да забавим появата им.
Виж целия пост
# 4
А бръчката между веждите е най-добре да запълниш с ботокс или хиалуронова киселина.
Виж целия пост
# 5
М да. Един боц - и готово.
Виж целия пост
# 6
Трудна работа е това -борбата с бръчките
 Sly
Виж целия пост
# 7
Мечо, има начин, ама не е крем.
Но пък вече е нещо банално. Ботокс. Вярно, на всеки 6 месеца ще трябва да наминаваш към козметичния салон, но аз бих го направила.

Засега нямам нужда, но ако някога имам "такава една бръчка" и ме дразни, мисля, че няма да си спестя 80 евро, за да я залича, било то и за кратко  Laughing

Кремовете ги забрави. Въпреки, че и аз ги апликирам ден и нощ най-прилежно.
Виж целия пост
# 8
Мечо, има начин, ама не е крем.
Но пък вече е нещо банално. Ботокс. Вярно, на всеки 6 месеца ще трябва да наминаваш към козметичния салон, но аз бих го направила.

Peace Ей това е истината. И резултатите са супер.
Виж целия пост
# 9
Хиалуроновата киселина е по-безобидният вариант,стига да нямаш автоимунно заболяване.
Аз като притежателка на такова чакам да ми се покажат още няколко бръчки и ще ходя на ботокс #Crazy
Абе гадничко си е появи ли се една бръчица не закъсняват и другите smile3518
Виж целия пост
# 10
бях пускала точно такава тема миналата година. нямаше нито един положителен отговор. демек, всички реклами за мазила, премахващи бръчките, са лъжа.
някаква мадама беше споделила за ефикасни кремове, които стрували 700-800 лв. не знам кой е луд да дава такива пари, при положение, че ботоксът е по-евтин Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Момичета ботокса не е ли вече за след 40 години? newsm78, някой правил ли си е химически пилинг , дали не е по добре.
Виж целия пост
# 12
ако някой си спомня какви са били тези кремчета нека каже  Whistling
нищо не ни пречи да си помечтаем  Blush

пък може и от тото да падне нещо, само че не играя  Tired
Виж целия пост
# 13
Хиалуроновата киселина е по-безобидният вариант,стига да нямаш автоимунно заболяване.
Поясни, моля?
Виж целия пост
# 14
Бръчки с кремчета не се махат, мила
Те са за превенция, преди да се появят

Има ли ги вече - ботуксче Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия