разширяване след раждане

  • 4 972
  • 9
 Rolling Eyes пускам темата тук, тъй като не видях подобна в нито един от форумите.
Опитвам да се реша дали предпочитам нормално раждане или секцио. Имам едно основно опасение за нормалното раждане и то е свързано с разширяването, което остава след него и сексът след това.
Затова пускам темата при татковците, защото те биха имали, както краткотрайни, така и дълготрайни наблюдения върху това.
Т.е. въпросът ми е отправен към мъже, чиито жени са раждали нормално.  Всички ли останаха с известно разширение или след време всичко се връща както си е било? И ако да - след колко време?
Усещате ли някаква разлика в това отношение, когато правите секс преди и след раждането?
Дано не звучи глупаво въпросът ми, но това е наистина важно за мен.

Благодаря ви много!
Виж целия пост
# 1
Rolling Eyes пускам темата тук, тъй като не видях подобна в нито един от форумите.
Опитвам да се реша дали предпочитам нормално раждане или секцио. Имам едно основно опасение за нормалното раждане и то е свързано с разширяването, което остава след него и сексът след това.

Здравей,
Сега попаднах на тази тема и понеже  още нямам деца също съм си мислила за това. Когато "нещата" се случват надали някоя жена се замисля, понеже детето е най-важното нещо за нея, но не е лошо някой компетентен по въпроса да обясни за физиологичните промени ако има такива след раждането.
Виж целия пост
# 2
Споко раждай си нормално... Няма големи промени във физиологията ... Не се усеща голяма разлика да ти кажа честно. В началото само съпругата ми изпитваше известно неусдобство понеже имаше два шева.
Виж целия пост
# 3
Споко раждай си нормално... Няма големи промени във физиологията ... Не се усеща голяма разлика да ти кажа честно. В началото само съпругата ми изпитваше известно неусдобство понеже имаше два шева.

Добре е ако са два Simple Smile а ако са повече?
пък и нервни окончания има...
 ooooh!
Виж целия пост
# 4
Не съм мъж, но съм раждала нормално и затова ще споделя Wink. След раждането толкова стегнато ме беше зашил доктора, че направо бях като девственица Embarassed. Доста дълго време ми беше дискомфортно точно от това - че бях много тясна. След време нещата си дойдоха на място, но по-широка не съм станала.
Виж целия пост
# 5
Промяната е към по добро.
Раждай си нормално.
Виж целия пост
# 6
Промяната е към по добро.
Раждай си нормално.

 PeaceИ аз не усетих кой знае каква промяна ,освен болката в началото.Но после нещата се нормализираха.Винаги съм била "за" нормалното раждане.  bouquet
Виж целия пост
# 7
Родила съм две деца, нормално, нямам оплаквания, че съм се разширила. Съпругът ми се опита да ми съсипе самочувствието в тази насока, но слава богу не се поддадох. Аман от комплексари.
Виж целия пост
# 8
Не съм мъж, но съм раждала нормално и затова ще споделя Wink. След раждането толкова стегнато ме беше зашил доктора, че направо бях като девственица Embarassed. Доста дълго време ми беше дискомфортно точно от това - че бях много тясна. След време нещата си дойдоха на място, но по-широка не съм станала.
Добре, де ама тя ако няма шевове какво да прави? Да иска да и сложат за екстра? newsm78
Питам, щото не съм раждала нормално и наистина не знам как е.
Виж целия пост
# 9
Първо... Темата е обсъждана няколкостотин пъти...
Второ... На този форум тематиката му е съвсем различна... За справка - закованата тема Правила най-отгоре...
И трето, но не последно... Аватарът на автора на темата нарушава Правилата за публикуване на изображение... Моля да се коригира, съобразно максимално разрешените размери...




П.С. Аватарът на Астарта също...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия