Какво да правя....

  • 1 811
  • 31
Предстои ми секцио , а взех че започвам да се разболявам  ,първо ме заболя гърло а сега сякаш и носът ми взе да се запушва,че и от време на време прикашлям    Tired
Незнам какво ще правя ,взимам едни хомеопатични ...ама се притеснявам че няма да мога да се оправя до предстоящото ми секцио......
Много съм притеснена...дали ще го отложат......
По принцип щях да съм с пълна упойка,ама незнам дали ще може в този случай... 
Незнам, какъв лош късмет точно сега малко преди секциото. Sad Sad
Виж целия пост
# 1
Аз пиех Панадол за бебета. Доста бавно ме лекуваше, но успя. Гледам, че ти остават 20 дни...имаш време да се излекуваш от простуда, все пак се пази.  Peace
Виж целия пост
# 2
Обади се на лекаря си непременно! Питай го , какво да пиеш.
Виж целия пост
# 3
Обади се на лекаря си непременно! Питай го , какво да пиеш.

Да, а и не се самолекувай...дори и с хомеопатия....
Виж целия пост
# 4
Първо се успокой. Наистина имаш време да се излекуваш, но се консултирай с лекар. Важно е да си здрава преди операцията. Моят лекар държеше на това.
Виж целия пост
# 5
Обади се веднага на лекаря си и го попитай как да се лекуваш. Кой ще ти прави секциото.
Виж целия пост
# 6
Обади се на лекаря си непременно! Питай го , какво да пиеш.
Peace

....и мисли позитивно  Peace Всичко ще мине Оки  Hug



Леко раждане ти желая и да се похвалиш  после  bouquet
Виж целия пост
# 7
Непременно се консултирай с лекаря си.Той ще ти обясни най-добре какво да предприемеш.Успешно раждане...  bouquet
Виж целия пост
# 8
На доста бременни се изписват леки антибиотици и лекарства които не пречат на бебето. По-добре направи всичко възможно да се излекуваш сега, че после да не заразиш бебо като се роди.Питай лекаря си естествено, но аз не бих допуснала за себе си да родя болна и да заразя бебето което още няма имунитет.
Виж целия пост
# 9
Аз пиех Ефизол, в деня на секциото гърлото леко ме наболяваше, след това направо си ме заболя сериозно, смучех си Ефизола и така.
Виж целия пост
# 10
Ох незнам...благодаря ви за съветите
Просто .....голям късмет извадих
Лекарствата които пия ми ги изписа лекар хомеопат но тогава не кашлех а само бях с зачервено гърло,а сега не мога да се свържа с него заради тези почивки
А иначе взех да пия сироп на Д-р Тайс - Мукоплант,кашлям сухо и не е толкова на често ама все пак..да не взема и кнтракциии да получа...
Дано се повлияя ако не утре на доки отивам
Виж целия пост
# 11
Обади се на лекаря си непременно! Питай го , какво да пиеш.

Да, а и не се самолекувай...дори и с хомеопатия....
  напълно съм съгласна  Peace
Виж целия пост
# 12
Обади се на лекаря си непременно! Питай го , какво да пиеш.

Да, а и не се самолекувай...дори и с хомеопатия....
  напълно съм съгласна  Peace
Peace Успех!
Виж целия пост
# 13
Имаш време до секциото,но все пак иди на лекар.Аз две седмици преди моето секцио кашлях като магаре и не ми минаваше.Мислех,че ще ме отложат,но на прегледа от вътрешните болести преди самата операция,не се чуха хрипове и в крайна сметка ме оперираха.Кашлицата ми спря като отрязана с нож.Явно бебка притискаше нещо Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Месец преди моето секцио бях страшно болна.Педито ми ми изписа антибиотици,и лесно се излекувах.отиди на лекар за да те прегледа.той знае какво да ти даде за да се оправяш.леко раждане.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия