съвет за името-Стоян или Страхил?

  • 10 785
  • 138
Ей мами, супер е 4е така се съветвате ! Аз съм 8ми месец и бебока е голям мъж  Wink Свекър ми се казва Стоян и всичките родители и роднини ме натискат на него да е, ама ние с мъжа ми много не сме навити  Confused Хем не ни харесва името, хем идеята да прилича на него  Rolling Eyes (нали така се вярва, 4е с името има и някаква карма) Предпочитаме името Страхил, и така е кръстено на свекъра мисля  Wink Вие какво смятате ? И кое име ви харесва повече ?
Виж целия пост
# 1
Аз съм за СтоянHug
Успех!  bouquet
Виж целия пост
# 2
Страхил не ми се струва добра идея, поне аз не бих си кръстила детето с такова име, а и като стане баща как ще се казват децата му Страхилови ........ има толкова много хубави имена с "С"
най-харесвам Симон Simple Smile
Виж целия пост
# 3
На мен Стоян ми харесва повече, Страхил не ми допада особено, но вие си преценете. Simple Smile Не мисля, че кръщавайки детето на някого, то ще заприлича на него.

Леко раждане и здраво бебче ти желая! Hug
Виж целия пост
# 4
От тези двете Стоян по ми харесва Peace
Виж целия пост
# 5
Ами естествено ще го кръстите както на вас ви харесва. Моя син е кръстен на баба си Стоянка и се казва Станимир.Че и роден на Стефанов ден, стана една. Grinning На моя приятелка детето се казва Стамен, което също ми харесва.
Виж целия пост
# 6
Ако трябва да съм искрена, нито едното нито другото. Има много имена с буквата "С"    http://www.imena.hit.bg/18S.htm   Все пак решението си е ваше- УСПЕХ  Hug
Виж целия пост
# 7
На мен името Страхил не ми допада много,как ще му викате на галено?
Ами щом не сте навити за точно това име не го пишете на свекър ти.
Ако държите да е със С може Станимир,Светослав,Станислав  за други в момента не се сещам.
Някъде в нета имаше сайт за имена,разрови се и от там може да си харесаш.
Виж целия пост
# 8
Страхил определено не ми харесва.... Ако не искате Стоян помислете за Стефан, Светлин, Станимир или друго с буквата С, но Страхил просто....  Crazy
Виж целия пост
# 9
Важното е на теб да ти харесва, и на татито, разбира се. А на другите, които искат да дават име на бебе, можеш да препоръчаш да си направят такова. Какво означава това - на нас не ни харесва, но те ни натискат!
Виж целия пост
# 10
То е важно името на вас да ви харесва, но след като си пуснала темата ние ще изкажем и нашето мнение. На мен Страхил не ми харесва, по ми допадат имена като Светослав, Станимир, Стилиян и аз лично не бих допуснала някой да ми наложи мнението си как да кръстя детето си.
Виж целия пост
# 11
На мен нито едното нито другото ми допадат. Но определено ако трябва да е едно от тези две по-добре Стоян, от колкото Страхил.
Виж целия пост
# 12
след като предпочитате името Страхил, го кръстете така!
както казва katiABV, като искат да кръщават дете, да си направят такова!
 Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 13
Аз съм за Стоян, Страхил не ми харесва.
Харесвам Стефан, Станимир...
Виж целия пост
# 14
От двете ти предложения повече ми допада Стоян. Peace
А иначе като идея на други мами-Станимир също е хубаво.
Леко раждане и успех с избора! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия