кървениста слуз от влагалището.....

  • 2 653
  • 14
Една приятелка скоро роди момиченце(вече е на 12 дни) и от влагалището на бебето от ден тече някаква кървениста слуз.....Нормално ли е ?Моля ви за съвет,какво трябва да направи?
Виж целия пост
# 1
Случва се при новородени момиченца да има псевдо менструация, дължаща се на майчините хормони. Да се консултира с педиатъра си, той би трябвало да я е предупредил.
Виж целия пост
# 2
И аз така съм чувала, че е възможно да тече малко кръв от влагалището или някаква течност от гърдичките на бебчето. Не се случва често, но, ако се случи, се дължи на това, че бебенцето се чисти от майчините хормони.
Виж целия пост
# 3
аз имам момиченце на 1г и бях чела в списание девет месеца че може да се очаква нещо такова при момиченцата няма страшно но все пак за успокоение на майката нека я заведе при педиатър  Hug
Виж целия пост
# 4
И аз така съм чувала, че е възможно да тече малко кръв от влагалището или някаква течност от гърдичките на бебчето. Не се случва често, но, ако се случи, се дължи на това, че бебенцето се чисти от майчините хормони.
Peace
Все пак майката нека се консултира с педиатър!
Виж целия пост
# 5
Моето бебе имаше такова течение, но то си започна от самото раждане и продължи до около 20-тия  ден. Нека се консултира както са те посъветвали момичетата.
Виж целия пост
# 6
И аз знам, че е нормално, но нека си пита все пак педиатъра.
Виж целия пост
# 7
И аз смятам, че е от хормоните, но все пак една консултация с педиатър никога не е излишна, а и майката ще е по-спокойна! Peace
Виж целия пост
# 8
Моето момиченце беше така като се роди. Споделих с педиатърката /даже й показах 2 памперса/ и тя каза, че е от майчините хормони. Мисля, че след около седмица изчезна течението. Нормално е!
Виж целия пост
# 9
консулт с педито  Peace
иначе също съм чувала, че е нормално хормонална криза изживяват момиченцата
Виж целия пост
# 10
И аз съм чела че може да има няколко капки кръв. Но нека се консултира с лекар за по-сигурно.
Виж целия пост
# 11
За всеки случай да се консултира с педиатър! Аз знам, че тези течения от влагалището (при нас имаше само веднъж, но бяло) и секретирането на гърдичките, означава, че тези органи функционират нормално  Peace
Виж целия пост
# 12
И аз знам, че е нормално, но нека си пита все пак педиатъра.
Peace
Виж целия пост
# 13
И аз смятам, че е от хормоните, но все пак една консултация с педиатър никога не е излишна, а и майката ще е по-спокойна! Peace

 Peace
Виж целия пост
# 14
Една приятелка скоро роди момиченце(вече е на 12 дни) и от влагалището на бебето от ден тече някаква кървениста слуз.....Нормално ли е ?Моля ви за съвет,какво трябва да направи?
О,Боже мили,ама защо са лекарите? ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия