здр.мами.кажете нещо за инокса

  • 732
  • 6
кажете нещо за инокса.искам да си купя хладилник.засега съм се спряла на инокс ,смятам че няма да се зацапва  толкова.но чух че имало повече недостатъци отколкото предимства да си купиш инокс.кажете вие Hug
Виж целия пост
# 1
http://www.bg-mamma.com/index.php?board=51.0

Питай тук Peace
Виж целия пост
# 2
Аз имам иноксова фурна. Доволна съм от покритието. Почиства се лесно.
Виж целия пост
# 3
Почти всички уреди са ми от инокс. Почиствам го с микрофибърна кърпа и препарат с пч. вокък за блясък. Определено е по-стилно и красиво Hug
Виж целия пост
# 4
Не виждам никакъв проблем уредите да са от инокс,всичко в кухнята като се започне от кутиите за подправки и се стигне до хладилника  е от инох,много лесно го почиствам с мека кърпа,има си и специални препарати за инокс,не смятам че е по трудно за почистване от белите уреди Peace
Виж целия пост
# 5
Всичко в къщи е инокс.И  уредите и аксесоарите.Прави са всички ,че се почиства лесно.Но  пък за сметка на това се зацапва  още по-лесно.Само от докосване с пръст.А да не говорим от неуморните детски ръчички...
Виж целия пост
# 6
Има различни видове инокс, едните са супер неподходящи за дом с деца, просто постоянно трябва да си с парцала. Не че и ние не пипаме и цапаме де, но дъщеря ми например, сега много обича да маже по стъклото на фурната, рисува с плюнка и изобщо всякакви арт истории. Не чистя така старателно, докато не й мине. А има и един, който е малко по-матиран и той не се цапа така, като другия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия