Блис 57 за всички в САЩ

  • 15 679
  • 282
Bliss 57 - име на спа в Ню Йорк... да се олицетворим с indulgence и relax.

Обаче на български звучи тъпо, така че давайте нови предложения.



Линк към 56-та тема

AZ
benson10 - A.J. - 5/9/2007

CA
Пумпал-син-LA
Juturna - Сан Франсиско 
Зора - дъщеря-Сан Франсиско 
Jungle (Петя) - Натали-Джоел/2ро момиче
penguin - Isabelle - 6 nov 2007
Winx - Los Angeles - син

CO
dessivl -Рая, Юлия, Алекс и Виктор , София/Денвър
milf - син  - София/Денвър

CT
Hear Again

FL
MrsG - Sophia
Джи - Anthony Kyle
Кейси
sofkobofko - Дани - София/Сейнт Питързбърг
 
GA
victoria - Елла- 12/19/2005 - София/Атланта
4baby -  Антоанета -8/22/2006 - Атланта

IL
ТинаХрис  - Джоджо 
Atalanta (Петя) - Симон  , Мая  - Плевен/Чикаго
Niki1 - Чикаго
mucunka - Алекс
irka - Чикаго/София ,деца - Деница и Лъчезара
pinkito  (Кари)  - Гери и Марги-Чикаго

IN
stella_ars (стела)- Деница(01.23.2002), Дара (12.17.2006)

МА
Бубка (Боряна) - Дани -4/11/ 2006 - Пловдив/Бостън
Ana- Mama (Борислава) -  Ана-Мария
Indiana_007 - Ангелина

МD
Sladurana

MN
Biz (Бистра) - Мартин 11/25/2005
Atti - Сейнт Пол - Константин, 2008

MO
raya_usa - Дида(Dida)-22 септември 2001 и Матю(Matthew)-18 май 2007
 
NJ
sipirumi - Иво - 1/7/07 - Сливен/Атлантик Сити
Dushica (Веси) - Деси 
блажка- 2ма сина
Jenna - Нолън 

NY
hotmama73 (Елица) - Рада 12/13/2005 - София/Плевен/Ню Йорк
Tandoori (Ани) - Калин -5/24/2003; Елена- 8/24/2006 - Варна/Албъни

NC
MissZ- Лекса и Крис
МVK- син

OH 
anette1104 (Анна) - Ния , Стефан - София/Синсинати
Ружа - Лора , Марта 

РА
Фея-кръстница (Анна) - Анелия (2003г), Eлизабет (2006г)

TX
Шоколадкина - момиче и момче /Ямбол/София/Пенсилвания

WA
Liann (Ани) - Деси 2/6/1992; Кристина- 5/5/2005 - Пловдив/Сиатъл
Evanescent- Стара Загора-София-Сиатъл
Etka (Елена) - Никола  - Карнобат/Сиатъл
Tannita (Таня) - Диана , Кристина  - Сливен/София/Сиатъл

+ мишолина-дъщеря и син
Виж целия пост
# 1
 smile3533  Първа жичка!
Виж целия пост
# 2
Бубка, я дай 10-те снимки ти и не се ослушвай.

Силикон значи за подарък за бала, кефят ме тия, честно.
Вики, сега пък аз се пуля на това, което ти казваш- кой тук подарява такъв на децата си, къде? Аз никога не съм чувала.

Пумпал, ах, ах, ах, това със селото е толкова готино. Баба ми и дядо ми са ме водили на войнишко изпращане в някакво село, когато съм била на не повече от пет год. и си го спомням, та на него ми напомня и твоята веселба.  Simple Smile

Хайде да пусна, че като никога да съм първа жичка.  Flutter
Виж целия пост
# 3
Фейо, глей ся как ме преварИ за 1 сек точно.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 4
айде трета жичка

ЧРД на Агентката и на Атти! Да сте все така прекрасни  Heart Eyes

МрСГ, и аз знам, че си подаряват силикон, особено латиносите

Пумпал, казвай кога ще идваш до София  Grinning

Бенсън, чакам ви вечееее   bouquet

Клеърет, аз разгледах всички снимки и те видях  Flutter - хубавица  Hug

Бубка, айде малко по-подробно дееее  Blush


Виж целия пост
# 5
Фейо, глей ся как ме преварИ за 1 сек точно.  Crossing Arms
smile3532 Ох, от сърце се смях, честно! И на състезанието ни, и на общата ни мисъл!

Ся, Бубка, за заглавието на темата. Ми на мен си ми харесва. Ако толкова искаш, тури му още едно "с" на блис-а, както ние пишем на БГски с латиницата. Кво да прайш, трябва да "спазваме контурите", ако искаме да не ни сменят заглавието насилствено.
Виж целия пост
# 6
Скок-подскок в новата тема.
Не звучи тъпо заглавието, споко.
Аз качих клипчетата от концерта на Бон Джоуви, но не са със зашеметяващо качество, така че май нямам какво да покажа  Sad . Може би 1 или 2 стават за гледане, по-късно ще метна линкове за най-любопитните.
Клаирет...много добре знаеш къде да гледаш ти ,Ленъкс а ?! ,там в даунтауна близо до Джанет Джаксън Laughing,аз съм  извън Атланта,при мен природа и свеж въздух.Всъщност почти всички хора са извън даунтауна ,всеки бяга да живее в околностите на Атланта.А пък за снимките няма ли да ни пуснеш да видим как изглежда твоята особа,тези тигри и мечки съм ги виждала вече  Laughing (носиш на шега нали)
Нося, нося на майтап, ама главата си не нося понякога (бяхме си забравили зарядното за апарата и след като изснимахме зоологическата градина се усетихме, че ни пада батерията, а концерта тепърва предстоеше и май нямаме снимки с нас си  Laughing )
 ПП Хаха тя пък Джена ме намерила наш'та, къде пък ме видя??  Laughing , аз гледах гледах пък не се видях само дето надничам през главата на кенгуруто, иначе все ръце и крака само отрязани
Виж целия пост
# 7

Пумпал, ах, ах, ах, това със селото е толкова готино. Баба ми и дядо ми са ме водили на войнишко изпращане в някакво село, когато съм била на не повече от пет год. и си го спомням, та на него ми напомня и твоята веселба.  Simple Smile

Аз нали съм си селянче, отраснах по такива мероприятия.  Simple Smile Имам чувството, че поне два пъти месечно се случваше такова нещо в селото - новобрански със сватбарска пищност, сватби, кръщенета, пануди ... Да не говорим за обичая на това село всяка неделя вечер да се излиза на площада и да се играе хоро, имаха си селска духова музика, някъде от 8 до 11 вечерта траеше мероприятието. Изключително скъпи спомени са ми това, с удоволствие бих предала нещо такова на децата си, но аз такъв тип село няма как да им покажа, то просто вече не съществува. На селото на моите родители е съсипваща скука, и двор за игра даже няма, те там за два часа оскотяха, и аз покрай тях. Като че ли най-близкото, което мога да им предложа откъм сходен емоционален опит, е тукашната система на нон-стоп рождени дни и партита за щяло и нещяло.
Виж целия пост
# 8
Изключително скъпи спомени са ми това, с удоволствие бих предала нещо такова на децата си, но аз такъв тип село няма как да им покажа, то просто вече не съществува.
Що бе? Можеш да ги заведеш в някое шарено българско село с повечко население (Резново или Триград, напр). Е, няма да е същото, знам, но пак е нещо.

Тандури, ама твоя ПМС много гаден бе, драга! Моята най-добра приятелка и тя така, милата. Ходила ли си при китайски/корейски лекар или ирисолог някога? Може те да ти забъркат някой илач, дето да ти реши или поне да облекчи проблема.
Виж целия пост
# 9
Hola.
Бубка, копни и картата и списъчето  Peace

Еж, Джена, Джена... как ми се ходи и на мен там..., не знам точно защо, но там ми се ходи.
Виж целия пост
# 10
Добър ден и честит празник на Джоджо! Тино, знаеш си! Heart Eyes
Агентке, и ти си знаеш! Heart Eyes Heart Eyes
Атти, ти не знаеш, но ще узнаеш. Joy
Бъдете живи и здрави, много усмихнати и най-вече - останете си такива! Grinning
Виж целия пост
# 11
Боже, не съм споменала Джоджо! Тино, прости ми Simple Smile

Атти, за мен беше удоволствие да те изпреваря  Hug

... добре, че колежките на мъжа ми помнят, че днес, преди 3 год сме се сгодили  Rolling Eyes рядко разсеяни образи сме  Mr. Green

... гласувайте - гръцка или турска кръчма?

Аз предпочитам суши, ама... и португалска не е лоша идея, но нали е Гергьовден, агнешкото е на ред...
Виж целия пост
# 12
... гласувайте - гръцка или турска кръчма?

турска


Абе я ми кажете нормално ли е детето на 2 и половина да знае цели книжки наизуст само от четене и препрочитане? Само за тези, които са в рима съм забелязала. И римува много често, намира си думички дето се римуват с нещо и го изтърсва от време на време.  Няма повтаряне, просто откриване на римата.
Виж целия пост
# 13
Биз, според майка ми е нормално, добра слухова памет1
Виж целия пост
# 14
Честито на всички празнуващи!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия