Нов български реалити канал от 12 май??!!!

  • 1 785
  • 22
Видяхте ли вече рекламите на новия реалити канал Нова плюс,който стартира от 12 май по 18 часа на ден, изцяло с реалитита, ще има доста интересни предавания - като например едно от което - в една къща затварят едно момче и 7 момичета, едното от които само е необвързано и ако момчето разбере коя е девойката, печелят наградата, а на другите девойки гаджета ги следят на ТВ екран почти непрекъснато и други такива предавания, май ще бъде наистина доста интересен поне за мене канал!! Peace
Виж целия пост
# 1
Всички ли ще могат да го гледат този канал?
Виж целия пост
# 2
ами мисля, че не, по-скоро тези, които имат кабелна ТВ, това е канала, където преди излъчваха денонощно Биг Брадър
Виж целия пост
# 3
ами мисля, че не, по-скоро тези, които имат кабелна ТВ, това е канала, където преди излъчваха денонощно Биг Брадър

Да де ама всички кабелни ли ще го имат този канал? Платен ли ще е ? Защото преди си спомням, че само абонатите на Cabletel можеха да го гледат.
Виж целия пост
# 4
Аз от Кейбълтел минах на Евроком, само заради този канал.Преди Кейбълтел не искаха да го излъчват.
Виж целия пост
# 5
Миии ние май сме към Евроком, ако ни го пуснат, ще хвърлям 1 око. Rolling Eyes
Но сигурно ще дават глупости, имаше реклама и на някакъв сериал..."култов" по думите им. Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Миии ние май сме към Евроком, ако ни го пуснат, ще хвърлям 1 око. Rolling Eyes
Но сигурно ще дават глупости, имаше реклама и на някакъв сериал..."култов" по думите им. Mr. Green
Има го вече, аз го намерих, и другата нова телевизия я има: Re:tv.
Виж целия пост
# 7
Ще го пускат по ITV  И Евроком,това се казва в рекламите.
Виж целия пост
# 8
Ще го пускат по ITV  И Евроком,това се казва в рекламите.
  Точно! Много ме е яд,защото ние сме на кейбълтел.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Евроком купи ITV, така че е логично. Лошото е, че Нова се обвързват само с тях, поне за момента. Аз също не съм на Евроком, нито на ITV, така че няма да имам удоволствието поне да хвърлям по един поглед. Тук, където живея, нямам никакъв избор на кабелни оператори.
Виж целия пост
# 10
Никой ли не  гледа Нова+?

Аз ли съм единствената. Има интересни предавания, а няма с кой да си ги коментирам. newsm78

Много ми харесват "Кухнята на ада", "Пълна промяна на къщата" и "Тайната на Мириам". И другите предавания гледам, но не са ми толкова интересни. А на "Златната клетка" изобщо не мога да схвана смисъла."Американска принцеса" също ми хареса.
Виж целия пост
# 11
оооооо не го гледаш само ти Тайна и аз го гледам  Hug. На мен най-много ми харесва Пълна промяна на къщата, направо е супер това предаване и какви невероятни промени правят, само ме карат да мечтая  Embarassed. Иначе гледам и другите предавания.
Виж целия пост
# 12
Ооо, и аз си мечтая да има и тук едно такова предаване.Не,че ще се доредя, ама е хубаво да си мечтаеш.Какви чудеса правят и за колко малко време.
Виж целия пост
# 13
Да бе то и да има в Българя такова предаване невярвам да е в тези мащаби, да срутят цялата къща и да издигнат нова и то за 7 дни. При нас може примерно само инертиора да сменят - пак е нещо.
А кухнята на ада - първя сезон го гледах целя, а този новия за сега само 2/3 изгледах. А поведението на Рамзи направо ме разбива. Даже си мисля, че някои път може и бой да изяде, особено сега с този дето е бил в затвора.
А за Тайната на МИриям - нямам думи. Направо си мислех, че като им каже ще я/го набият, ама не тоя даже се съгласи да отидат заедно с яхтата.
На мен също много ми харесва и Първа любов-нов шанс. Особено когато двойката се събере.
Абе въобще много ме кефи новия канал. С детето си го гледаме по цял ден.
Виж целия пост
# 14
Аз гледах Тайната на Мириям, но се отказах от кабелната и сега си нямам Нова + Sad! Ще ми е любопитно да разкажеш, как ще реагират момчета, като разберат, че Мириям е един изключително красив мъж!!А всъщност до момента някой заподозря ли, че тя е мъж??
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия