Искаме да си построим къща, струва ли си според вас?

  • 2 777
  • 23
Здравейте! Искам да ви попитам колко ще ни струва горе-долу да си построим къща с РЗП 120 кв.м - 60 кв. на първия и 60 кв. на втория етаж? Не искаме нещо претенциозно и кой знае какво и ми е ясно, че всичко е много относително - може да излезе 50 000 или 150 000 лева. Така че, ако някой скоро е строил моля да сподели. Идеята ми е да живеем в тази къща, а не да е вила, в която да ходим отвреме на време. Мястото за строеж го имаме, но идея си нямам как стои въпроса с планове, разрешителни и т.н.
Виж целия пост
# 1
Аз незнам колко струва такава къща,но съм заинтересована от къщичките американски тип-сглобяват ги за няколко месеца,има с дървени или метални конструкции,излиза доста евтина-70кв.м за около 25 хл.евро.Ако някой знае нещо за тях,ще ми бъде от полза.А как мога да се сдобия с не много голям парцел?
Виж целия пост
# 2
И по двата въпроса има обширни теми в подфорум "Нашия дом"
Виж целия пост
# 3
И по двата въпроса има обширни теми в подфорум "Нашия дом"

Това е темата - заповядай!Чакаме те!  Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=254971.0
Виж целия пост
# 4
А аз не мога да намеря темата за американските къщи,може ли помощ Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
А аз не мога да намеря темата за американските къщи,може ли помощ Rolling Eyes



http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=136316.0
Виж целия пост
# 6
Тая работа не си е работа.Имам познати,които имат терен и искат да строят и вече трета година оформят документи и си късат нервите по институции.
Виж целия пост
# 7
това е много хубаво желание. аз лично от както сме се оженили само за това мърморя. все още не можем да си намерим място, но се надявам скоро да стане.
колко ще струва? може да се говори когато архитект-проектант ти е направил архитектурния проект и количествена сметка на материалите влизащи за построяването. но нали знаеш и на него се плаща (архитекта)
Виж целия пост
# 8
Груб строеж приблизително 36 000 лева.
Виж целия пост
# 9
Груб строеж приблизително 36 000 лева.

Това пък как го изчисли?  newsm78
Виж целия пост
# 10
Груб строеж приблизително 36 000 лева.

Това пък как го изчисли?  newsm78
Peaceимаме стгроителна фирма и наистина за 120кв.м. РЗП са около тази сума. грубия строеж излиза около 150 евро/кв.м. Peace
Виж целия пост
# 11
Така с квадратура става , щото нашата ако излезе тези пари ще дам банкет.  Grinning Сигурно не си и от Пловдив?  newsm78
Виж целия пост
# 12
не но в северна българия горе долу така върви грубия строеж, но забравих и печалбата ако е наета фирма за строежа.извинявам се за пропуска, който не е маловажен
Виж целия пост
# 13
 Mr. Green Никак даже!
Виж целия пост
# 14
ама сме гадини строителните фирми а smile3508 smile3525
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия