Старомодно ли ви звучи това име?

  • 16 837
  • 286
Я да ви питам и вас - старомодно ли звучи името Стефания?

Май след много мъдруване с мъжа ми сме склонни да се спрем на това име, но ни остана съмнението дали не е старомодно.

Как звучи? Как се приема?

Важно е детето да си харесва името, да създава добра представа за човека и да носи хубаво послание...

Мерси отново за помощта на всички!  Hug
Виж целия пост
# 1
На мен не ми звучи старомодно
Виж целия пост
# 2
Луда съм по това име-много го харесвам....звучи ми адски женствено  Hug Мога само да ви поздравя за избора  Peace
Виж целия пост
# 3
Не, не бих казала, че звучи старомодно. Пък и щом на двамата с таткото ви харесва, проблем няма никакъв.
Виж целия пост
# 4
Галеното Стефи не ми харесва,а на цяло да допада ми.
Виж целия пост
# 5
И на мен ми харесва името и не ми звучи старомодно  Peace
Виж целия пост
# 6
О това име ми е мъката.Така исках да си кръстя дъщерята,ама големи скандали с майка ми и баща ми имах ,че накрая се простих с него.
Виж целия пост
# 7
Не знам дали е старомодно или модерно, но на мен ми харесва. Пък и какво значение има модата?
Виж целия пост
# 8
На мен ми харесва името и не звучи никак старомодно  Peace
Виж целия пост
# 9
Името е чудесно  Peace
Виж целия пост
# 10
Я да ви питам и вас - старомодно ли звучи името Стефания?

Май след много мъдруване с мъжа ми сме склонни да се спрем на това име, но ни остана съмнението дали не е старомодно.

Как звучи? Как се приема?

Важно е детето да си харесва името, да създава добра представа за човека и да носи хубаво послание...

Мерси отново за помощта на всички!  Hug


На мен не ми е старомодно, много повече ми харесва от Стефка например, което ми е бабешко, макар че и баба Стефка е била бебе някога си Peace Хубаво име е, на галено може да е Стефи, Ефи, Ния Hug

ТЪЛКУВАНЕ НА ИМЕТО СТЕФАНИЯ
Виж целия пост
# 11
името е много красиво Heart Eyes
Виж целия пост
# 12
И на мен ме харесва на галено даже може Фани  Peace
Виж целия пост
# 13
Не, не е старомодно. Ето ти за пример една Стефания Колева - млада жена с хубаво име  Simple Smile
Виж целия пост
# 14
много хубаво име Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия