болки в таза

  • 2 003
  • 27
момичета, как се справяте с болките в таза?  Sad
от 2 месец са ужасни, но напоследък са нечовешки!!!
ако лежа 5минути по гръб, после изправянето ми е свързано със зверски болки и усилия  ooooh! ooooh! ooooh!
има ли вариант тези болки да се намалят?
Виж целия пост
# 1
Не Mr. Green
Майтап. И мен ме боли зверски, особено нощно време - няма спане #Cussing out На ляво гледам да спя - нали така трябвало. Е да ама като се схвана, едвам се обърна надясно. На дясно пък не било хубаво, да подремвам само колкото да се "отсхвана" и пак се обръщам на ляво. Т.е. докато се "отсхващам" почти гледам да не заспивам, че да се обърна пак на ляво. #Crazy По гръб също не било хубаво, защото еди какво си.
Няма спасение, а и като ходя ме боли, бебока така се клати вътре имам чувството, чееее незнам. Живи и здрави да са ни, пък болката ще отмине. Grinning Blush
Виж целия пост
# 2
За мое щастие нямах такива силни болки  Hug Моите бяха слаби и от време на време
Виж целия пост
# 3
диди, аз само надясно мога да спя! само така що годе не се усеща болката и заспивам  Sad
Виж целия пост
# 4
Ако иде реч за тазобедрените стави и болката , ниско долу (чатала) и аз ги имах  Crazy ..за съжаление никак не се справях   Tired ..минаха като родих Wink ..... Единственото което меже би ми е помагало е смяната на позите ....а бЕ гадно си е
Виж целия пост
# 5
Спях полуседнала и с възглавница между краката. Помагаше... до някъде. Минава. С раждането. Веднага.
Виж целия пост
# 6
Спях полуседнала и с възглавница между краката. Помагаше... до някъде. Минава. С раждането. Веднага.
О да  Peace това с възглавницата м/у краката мн.облекчава  Hug и аз така лежах  и спах  Peace
Виж целия пост
# 7
Не мисля, че могат да се намалят тези болки. Това е от разширяването на таза - подготовка за раждане. Последният месец направо ходенето ми беше трудно заради тези болки.

Пуснала си темата 3 пъти.
Виж целия пост
# 8
ако лежа 5минути по гръб, после изправянето ми е свързано със зверски болки

   Ти не знаеш ли, че в този етап от бременността в никакъв случай не трябва да лежиш по гръб?!?!

    Търпя си болките, няма справяне с тях.
Виж целия пост
# 9
Защо да не се лежи по гръб? Само така ми е удобно ...
Виж целия пост
# 10
лежането по гръб малко от малко успокоява болките в кръста и гърба
откакто съм забременяла не са спрели и за минута болките
Виж целия пост
# 11
Защо да не се лежи по гръб?

        ShockedПопитай лекаря си!Но знай, че има опасност за тоновете на бебето ти при лежане на гръб.Ти си знаеш.
Виж целия пост
# 12
Аз имам същите болки. Наистина е много неприятно. Докторът ми каза, че единственият лек е раждането!
Виж целия пост
# 13
а мойте продължават и след раждането, казаха ми че не мога да си коригирам позата от когато бях с корем...МНого е гадно, ходя на кинезитерапевт, облекчава на момента но легна ли в леглото е кошмар, не мога да си намеря място. Не го пожелавам на никой. Успешно раждане на всички мами!
Виж целия пост
# 14
При мен положението също е доста плачевно. В момента леко са ми намалели болките, но си ги има.
Малко преди Великден бях много зле. Мъж ми ме водеше, защото почти не можех да стъпвам на десния си крак. На мен по принцип десния крак ми е малко слаб, дясната ръка също. Та за крака - едно, че се потроших на ски преди много години, друго че много лесно се сецвам. Бяхме на преглед при гинеколожката и тя рече "ишиас", и че ще трябва да потърпя до раждането. Само дето полежах на кушетката за прегледа и ревнах на мъж ми да ме вдига, че стана кошмар по едно време. На твърдо не мога да спя.
С Дияна като че ли нямах такива болки, освен м/у краката. Сега положението е малко по-зле.
Разходките са кошмар. Но ще търпя, няма де да ида.

Не знам да има метод за облекчаване. Мъж ми се опитваше да ми прави масаж.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия