Каква пудра за чувствителна кожа препоръчвате?

  • 3 530
  • 33
Искам да попитам всички бъдещи и настоящи майчета за хубава пудра! Кожата ми е предразположена към акне и е много чувствителна и вече незнам какво да си взема, което да не ми дразни кожата?
Благодаря ви предварително   bouquet
Виж целия пост
# 1
Предполагам, че ще е добре някоя антибактериална, примерно на Манхатън или Мейбълийн. Някои марки предлагат и такива с фактор за лятото. А иначе каква козметика използваш, данеби от нея да развиваш някаква чуствителност
Виж целия пост
# 2
Моята кожа също е  чувствителна и ползвам антибактериалната на Манхатън. Доволна съм  Peace
Виж целия пост
# 3
Моята кожа също е  чувствителна и ползвам антибактериалната на Манхатън. Доволна съм  Peace

Аз също!
Виж целия пост
# 4
Моята кожа също е  чувствителна и ползвам антибактериалната на Манхатън. Доволна съм  Peace
  Peace
Виж целия пост
# 5
Maxfactor- creme puff. Мисля, че така се казваше. Много приятна пудра.
Виж целия пост
# 6
Maxfactor- creme puff. Мисля, че така се казваше. Много приятна пудра.

Peace
Ползвам я от около 1 месец и съм много доволна!
Виж целия пост
# 7
Maxfactor- creme puff. Мисля, че така се казваше. Много приятна пудра.

Peace
Ползвам я от около 1 месец и съм много доволна!
и аз  Peace
Виж целия пост
# 8
Манхатън препоръчвам Peace
Виж целия пост
# 9
Манхатън предлагат антибактериални пудри. Взех си една, но нещо не й улучих цвета и не я ползвам Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
Манхатън предлагат антибактериални пудри. Взех си една, но нещо не й улучих цвета и не я ползвам Rolling Eyes

И аз  Sad
Мисля в скоро време да пробвам пак с друг цвят, че много я хвалят тази пудричка   Peace
Виж целия пост
# 11
много благодаря Simple Smile.....обаче аз от Манхатън не съм доволна...незнам защо newsm78 ,като гледам всички сте доволни
Виж целия пост
# 12
Конкретно от антибактериалната пудра ли не си доволна?
Виж целия пост
# 13
 много ми хвалят дермакол-която я водели и медицинска Shocked
Виж целия пост
# 14
Аз ползвам на Манхатан и съм с чувствителна кожа и съм много доволна!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия