бактерии

  • 616
  • 1
Вече доста пъти писах за патилата ми и сега пак ново 20.
 Мисед,2 кюретажа, спешна операция от спукана фолик. киста , антибиотици десетки и то силни , съмнение за хламидии / на вагин изсл.+, а на кръвни нищо не показа ..Пак антибиотици,гъбички и т.н. Сега след силен сърбеж отидох на лекар и се оказа силно възпаление на лигавицата на влагалището - бактерии .Така и не разбрах май бяха стафилококи .От къде може да съм ги лепнала .В момента пия противозачатъчни -3 мес. заради увеличени яйчници. Как се предават тези гадини ? Изписаха ми пак силен антибиотик за 7 дни . От всички изследвания имам повишени нк клетки -17% и през юни ще правя вливки с интралипид по препоръка на Конова . Какво бихте ме посъветвали ? Ще си правя и смес от мед и цветен прашец и пчелно млечице за подсилване на имунната система . Според Вас ще  оправя ли след 7 дневен курс на лечение с антибиотика тези бактерии .Много искам август да започнем опитите за една нормална и успешна бременност .
Виж целия пост
# 1
Кали, много съжалявам, че са ти се струпали толкова много манипулации и хапове. И аз съм като теб, само че не със стафилококи, а ешерихия коли, която я хващаме в стерилната урина. Сега чакам резултати от микробиологията- дано всичко е наред. Излекувах ги с антибиотичен курс- 10 дни. при мен бактерията постоянно рецидивира  Cry И аз искам да се изчистя и да започна процедура.
А за НК клетките- и моите са толкова, но незнам длаи тези клетки имат нещо общо с бактериите  Rolling Eyes
Пожелавам ти късмет, дано да не ти се налага да пиеш повече хапчета и август месец да си на старта  Hug
Между другото, коя клиника работи през август  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия