Изпотяване

  • 980
  • 6
Честит празник майки и татковци!
Да са ни живи и здрави дечицата!

Искам да задам следния въпрос. Моето малко момче е на 8 месеца, времето се стопли и проблемът с изпотяването излезе на дневен ред.Става въпрос за обилно изпотяване - просто той е постоянно мокър.Можете ли да ме посъветвате какво да направя.Чувал съм ,че в такива случаи се правят билкови вани , но не знам нито с какви билки, нито кога и как се правят? newsm78
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
Моят син е същия. Главата и гърба му са постоянно вода. Аз мисля, че просто трябва да намаля дрешките или нещо такова. Вие кога се потите най - усилено?
Виж целия пост
# 2
И моят син се поти много, особено когато спи. Предимно по гръбчето и раменцата, пижамата му почти винаги е мокра. И съвсем не zнам как да го zавивам. Ссамо с боди, пижамка и мушнат в чувалче - пак мокър. Аz съм поне 2 одеала повече от него и много трудно се стоплям, а zа потене и дума не може да става  Crazy
Виж целия пост
# 3
Ние сме същите. Спи само по боди с къс ръкав, килотки и чорапки, едно тънко одеало. По 3 пъти ставам да го преобличам, защото и на него мокър не му се спи.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
При нас е същата работа. Събужда се с мокра глава все една го вадя от банята, не от кошарата. Понеже аз питах педътърката да ти кажа било наследствено. Нищо че никой от нас не се поти така!
Виж целия пост
# 5
При нас така е обаче баткото-той и денем и нощем все е мокър и все му е горещо-спи по тениска /потник и слипче и тънко одеяло,а през деня вярно,че той на едно място не застава и за минута,но като наблюдавам неговите другарчета са къде по облечени от него и не са мокри,като казвам мокър значи мокра коса като след баня....
Виж целия пост
# 6
и ние сме така и въобще не мисля, че с киснене мооже да се повлияе на потните жлези
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия