Актуално инфо -родилно "Вита"

  • 612
  • 2
Момичета, някоя раждала ли е там, ама скоро? Има ли много народ и обслужването все още ли е на ниво, както прочетох из нета? Имам чувството, че с този бейби-бум навсякъде са преуморени и не си дават много зор...
Виж целия пост
# 1
Здравей Simple Smile

Аз родих там на 01.04 и съм много доволна  Peace Имах късмета да попадна още в началото на бременността при д-р Илиева и смятам че това е най-невероятния специалист, професионалист и ЧОВЕК  Hug
Навалица чак такава няма просто защото отделението е все още малко, но пък и никого няма да върнат и точно това му е хубавото, че е спокойно не е като в държавните болници. Акушерките са много мили и внимателни, гружат се за теб и бебето много добре и винаги можеш да разчиташ както на тях така и на лекарите! Ако избереш да раждаш там, няма да сбъркаш определено Peace

Ако те интересува нещо определно или имаш въпроси ми пиши на лични с радост ще ти отговоря  Peace

И успех и леко раждане Praynig Hug
Виж целия пост
# 2
doly_dog ,
Благодаря ти много. А какво ще кажеш за неонатологията? Чувала съм, че в малките клиники не била на ниво, но не съм убедена, че непременно е така...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия