Какво пречат "зелените" подправки?

  • 1 615
  • 38
Които се добавят към яденето на възрастните (копър, магданоз)? Дали и защо да се избягват, ако липсват алергии? Изобщо, кое избягвате?

Детето ми е на 1 г. и 5 м.
Виж целия пост
# 1
в пюретата, които купувам има магданоз, копър и пащърнак, така че невиждам защо да пречи
Виж целия пост
# 2
Магданоз и копър слагам и в домашните пюрета от около 2 седмици. След топлинна обработка.Няма реакция.
Виж целия пост
# 3
Ами, някои мами пишат "Отделям за бебето ПРЕДИ да добавя подправките...", та за това питам.
Виж целия пост
# 4
Копър и магданоз давам от доста време и под подправки мисля, че имат предвид преди да сложат черен пипер, сол, пикантини и подобни.
Копърът дори беше четръртата "храна" която въведох при захранване.
Виж целия пост
# 5
Вероятно имат предвид други по-тежки подправки- не магданоз и копър. Аз слагам единствено магданоз и чубрица - съвсем малко, когато готвя за него. При това от 11 месечен и няма никакви нежелани реакции Peace
Виж целия пост
# 6
Магданоз слагам редовно,копър не съм.
Виж целия пост
# 7
Магданоз ,копър и чубрица слагам мноооого отдавна.Мисля,че мамите имат предвид-сол,чер.пипер и т.н.
Виж целия пост
# 8
Ами, някои мами пишат "Отделям за бебето ПРЕДИ да добавя подправките...", та за това питам.
И аз пиша така  Grinning ,но има предвид сол,най-вече и черен пипер  Peace
Виж целия пост
# 9
В домашните не слагам.Давала съм от купените,в които има такива подправки
Виж целия пост
# 10
О слагам и още как. В месните целина също слахгам придава много добър аромат.
Виж целия пост
# 11
Само лютите и пикантни подправки и по-голямото количество сол са проблем.
Виж целия пост
# 12
Слагам всички зелени подправки, които имам в двора си. Магданоз, копър, джоджен. 
Виж целия пост
# 13
Не пречат. И не знам да има такова правило. Слагам всичко след годинката - чесън, копър, магданоз, черен пипер...  Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Черен пипер и дафинов лист не се дават, другите са си окей. Магаднозът пък е толкова полезен... Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия