Анаеробна флора и трихомони?

  • 4 049
  • 7
Лекарят ми ми каза, че имам трихомони, а на изследването пише анаеробна флора
Момичета, някой знае ли каква е раликата между анаеробна флора и трихомони?
Виж целия пост
# 1
аз съм момченце ама да ти отговоря... разликата е голяма... едното са бактерии другото - едноклетъчни животни... хубавото е че лечението обикновено е еднакво...
Виж целия пост
# 2
аз съм момченце ама да ти отговоря... разликата е голяма... едното са бактерии другото - едноклетъчни животни... хубавото е че лечението обикновено е еднакво...
Благодаря ти за отговора! Simple Smile
А кое какво е? Кое са животните и кое са бактериите?
Виж целия пост
# 3
аз съм момченце ама да ти отговоря... разликата е голяма... едното са бактерии другото - едноклетъчни животни... хубавото е че лечението обикновено е еднакво...
Благодаря ти за отговора! Simple Smile
А кое какво е? Кое са животните и кое са бактериите?
Трихомоните са животинките, а другото - бактерии. Лечението не е еднакво - за да се излекуват бактериите, трябва да се отървеш от трихомоните.
Успех! Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви!
Дано да съм ги махнала каквото и да е  Praynig
В сряда ще разбера!
Виж целия пост
# 5
Лечението трябва да се провежда и при двамата или колкота са партньорите. Иначе  ефект няма да има. Преди да ми кажете, че партньорът ви няма оплаквания, отговарям, че при мъже трихомоназата не винаги дава симптоми.
Виж целия пост
# 6
Лечението трябва да се провежда и при двамата или колкота са партньорите. Иначе  ефект няма да има. Преди да ми кажете, че партньорът ви няма оплаквания, отговарям, че при мъже трихомоназата не винаги дава симптоми.

Мдам, права си за това. Само да добавя, че докато се лекувате трябва да ползвате презервативи (докато лекарят ви каже, че всичко е ОК и можете да ги махнете), за да не си ги предавате. 
Виж целия пост
# 7
Лечението трябва да се провежда и при двамата или колкота са партньорите. Иначе  ефект няма да има. Преди да ми кажете, че партньорът ви няма оплаквания, отговарям, че при мъже трихомоназата не винаги дава симптоми.

Мдам, права си за това. Само да добавя, че докато се лекувате трябва да ползвате презервативи (докато лекарят ви каже, че всичко е ОК и можете да ги махнете), за да не си ги предавате. 
Да, това и на мен ми го каза лекаря, но и че е по-добре без секс.
Дано да съм ги изчистила  Praynig  , че заради тях ми се отлага конозациото Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия