за месечния цикъл

  • 2 691
  • 68
какъв беше първия ви цикъл след раждане, и намирате ли разлика с цикъла който сте имали преди бременноста.
Виж целия пост
# 1
Моята опция я няма - не помня  Joy

Нормално е да е различен, нещо те притеснява ли?  Hug
Виж целия пост
# 2
Обилен и продължителен.Сега вече всичко си е наред  Peace
Виж целия пост
# 3
Надявах се,че след раждането ще се нормализира защото беше много обилен и продължителен, но за съжяление дори и интервалът е същия(31) дни.
Виж целия пост
# 4
По-болезнен при мен.
Виж целия пост
# 5


 Много по-обилен и продължителен.
Виж целия пост
# 6
При мен нямаше разлика
Виж целия пост
# 7
Първа опция  Confused помня защото беше и мн.болезнен  Tired
Виж целия пост
# 8
Аз съм раждала и двата пъти секцио и лекарите твърдят, че първия цикъл след секцио е доста обилен. Така беше първия път, втория път още не мога да кажа, защото тъкмо днес ми дойде  Mr. Green, но за разлика от първия път, когато много ме болеше, сега ми няма нищо.
След секцио е, като след кюртаж, за след нормално не знам.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Обилен и на всичкото от горе ми идваше без никакви предупредителни дискомфорти  Confused Това беше най-гадното - просто потичаше без да усетя и ако знаеш в какви неприятни ситуации съм попадала  #Cussing out #Cussing out
Като знам колко жени се молят след като родят да спре да ги боли, а аз се молех поне малко да ме заболи  #Crazy
След около година нещата се нормализираха до нивото, което бяха преди да родя  Peace
Виж целия пост
# 10
по-обилен и продължителен  Tired
А и доста болезнен ooooh!
Виж целия пост
# 11
при мен е много странно- първия беше дълъг и обилен, втория кратък и лек, после ми липсваше мензиса 2 месеца, после започна да си идва всеки месец и е много по-обилен от преди раждането и трае с три дни повече от преди  Close има едно положително нещо, да не се урочасам, но преди да родя бях с яките болки, а сега нямам, поне тези 5-6 пъти , в които ми е идвало, иска ми се така да продължи  Praynig
аз знам, че по принцип ако е по-обилен е нормално, но всеки си е индивидуален, зависи и от кърменето - още кърмя и когато му дам да сучи, се изсипвам буквално  Sick
Виж целия пост
# 12
Първият беше по-обилен,но при следващите нещата се нормализираха!
И вече почти няма болка!  Sunglasses
Виж целия пост
# 13
Нямаше разлика
Виж целия пост
# 14
Първата опция
Дойде ми за първи път на 1 април и оттогава ни вест, ни кост, не че се оплаквам де  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия