Зъбки?

  • 520
  • 11
Здравейте мами, моята госпожица преди 2 месеца извади долните 2 зъбчета и аз от тогава чакам горните, но... няма никой още. От доста време е кисела, чеше си венците жестоко и се лигави, но днес като я разгледах по-добре установих, че и никне кучешки и този зад него, много са надути и белеят доста. Знам, че при всяко дете е индивидуално и всичко е възможно, но искам да знам има ли и други дечица, които са ги извадили в този ред?
Виж целия пост
# 1
На нас първо ни се показаха кучешките и след това централните зъби.Има доста теми във форума.Потърси с търсачката. Peace
Виж целия пост
# 2
Има доста теми във форума.Потърси с търсачката. Peace

 Peace Така, така
Виж целия пост
# 3
Разликата между долните и горните резци на моят син беше точно 6 месеца, голямо чакане падна. През това време всичко отгоре ми се виждаше подуто, но все пак излезнаха първо резците.
Сега, противно на написаното в книгите, вместо да избиват съседните зъби - избиват кътници. Въобще не попада в никакви схеми на растеж, пиша го за твое успокоение.
Виж целия пост
# 4
На нас избиха първо горните резци,после долните средни,горните средни и сега избиват долните резци.... Rolling Eyes
Напълнихме устата със зъби рано,рано! Laughing
Виж целия пост
# 5
На дъщеря ми избиха 7 зъба един след друг-след това имаше пауза от 3месеца Peace
Виж целия пост
# 6
Ние в "стендартния" ги извадихме.  Laughing
Виж целия пост
# 7
Ние имаме долу в ляво и горе в дясно зъбчета  Hug
Сега чакаме лявото горно зъбче-почти се е показало Peace
Виж целия пост
# 8
Ще избият, споко Peace
На мен са ми пробили първо четирите горни зъби
Виж целия пост
# 9
Дъщеря ми също вади зъби не по стандартната схема  Peace
Виж целия пост
# 10
И моята е стандарта Mr. Green,но знам деца родени със зъби....не се притеснявай.
Виж целия пост
# 11
,но знам деца родени със зъби....не се притеснявай.

 Shocked Shocked Shocked
 Е, след тази информация  Simple Smile едва ли би имала други въпроси, свързани със зъбонинкненето  Wink

Аз, въобще не се впечатлявам. Все ми е тая, кой зъб избива. Peace Само да не беше, толкова трудно и мъчително. Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия