Я, кажете мнение за 10.000 BC

  • 1 011
  • 14
Аз го гледах отгоре-отгоре в приятел.Видя ми се много тъп и детски.Много компютърни ефекти, много нещо, известни актьори също/един от Проекта Съншайн, много известен на последък/.Ако сте го гледали споделете.
Виж целия пост
# 1
Много ми хареса, но на кино, т.е. на голям екран. Ако го бях гледала в къщи, сигурно и аз щях да съм на твоето мнение.
Виж целия пост
# 2
Аз почнах да го гледам, но ме извикаха по спешност и още не съм намерила време да го догледам.
Като цяло дочувам, че имало исторически неточности. Мисля, че ще ми хареса Laughing, стига да имам време да го видя.
Виж целия пост
# 3
Аз го гледах на кино. Мислех, че повече няма да ми хареса  Laughing, защото очаквах обстойни кадри с лов на мамути и тигри - пък хич не обичам такива неща, ама само в началото имаше. Иначе сюжетът интересен, без особени изненади, наистина на места имаше глупости - мамутите в Египет, да кажем, но като цяло не е зле.  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Много напомня на Апокалипто, само дето Апокалипто е с класи над 10 000 BC! Иначе не е лош, даже е доста симпатичен, неангажиращ, хубави сцени, хубави герои, но според мен е за кино, на малък екран надали ще ми хареса така, просто ще си загуби половината качества.
Виж целия пост
# 5
Гледах го на кино и ми хареса.Е, не е нещо впечатляващо и грандиозно, но не е лошо филмчето.
Виж целия пост
# 6
Много ми хареса, но на кино, т.е. на голям екран. Ако го бях гледала в къщи, сигурно и аз щях да съм на твоето мнение.

На същото мнение съм Peace
Виж целия пост
# 7
Идея си нямам какво историческо има в този филм. Абсолютна приказка. Щях да заспя. И накрая с този абсурден хепиенд.
Виж целия пост
# 8
Аз никъде не видях да пише че е исторически.
А и ти откъде знаеш как е било преди 12000 години
Виж целия пост
# 9
Гледахме го семейно, но не бяхме впечатлени особено
Виж целия пост
# 10
тъкмо щях да го търся в замундата, добре, че прочетох тук Thinking
Виж целия пост
# 11
Гледах само един кадър от него, с някакъв Тарзан, дето скачаше по клоните на дърветата и това ми беше достатъчно да го спра и изтрия. Не си падам аз по такива филми.
Виж целия пост
# 12
няма нищо общо с Тарзан.току що го изгледах и много ми хареса Peace
Виж целия пост
# 13
о това беше много хубав и зрелишен филм!
много професионално направен , с готини ефекти и малко прили4аше на Апокалипсис на МЕл Гибсън ...заради сюжета . но определено бих го гледала няколко пъти ! и в къщи също Simple Smile  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Много ми хареса филма  Peace и аз бих го гледала още няколко пъти, сложила съм го при любимите ми филмчета  Wink.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия