козметика за новородени

  • 2 308
  • 48
Здравейте майчета! Чакам бебенцето си всеки момент, накупихме повечето необходими неща, но сега се чудя каква козметика е най-добре да взема - шампоанче, сапунче, кремчета, такива неща. Понеже не съм от най-знаещите бъдещи майки, ще ви помоля да ми напишете някакъв примерен списък какво трябва да купя и коя марка е най-подходяща. Rolling EyesПредварителни благодарности! Grinning
Виж целия пост
# 1
Ползвам само Бюбхен,много сьм доволна.Имам цялата серия,но да си призная не вси4ко сьм ползвала.Ползвам шампоана,сапуна,олиото и крем4ето за дупе.Лосиона и млякото никога не сьм ги ползвала.Сега ще взема и сльнцезащитния 50 фактор,става и за новородени.
Виж целия пост
# 2
Ползвам Мустела и Себамед и от двете съм доволна.
Виж целия пост
# 3
Аз бях взела всичко на Бюбхен, но в момента си седят така. Постоянно все някъде му беше зачервено. Сега ползвам А-Дерма - имат цяла серия и съм страшно доволна.
Чувала съм, че и на Мустела са добри продуктите.
Иначе ти трябват: шампоан(които може да е за цялото тяло и косата), крем или олио за след баня, кремче за подсичане и лосион или мляко за почистване на лице. Слънцезащитен крем като започнете да го извеждате.
За предпочитане е козметиката да е от една марка. Ако се появи обривче например, много трудно би се разбрало от кое мазило е(като са различни).
Леко раждане!Наслаждавай се на малката душичка от първия миг!  Grinning
Виж целия пост
# 4
Всичко си е индивидуално мила.
Някои бебета се чувстват добре с една марка козметика, други с друга. Зависи от кожата на бебчето.
Моя съвет е да не се нахвърля да купуваш то всичко, което се предлага на пазара.
В началото на моята гъбка бях накупила какви ли не неща..........., а сега се стоят неотворени и незнам кога ще им дойде ред да ги ползвам  Rolling Eyes
Използвам сапунче за банята, за тялото и за косичката. Аз съм доволна от Тео бебе. Съветвам те да не ползваш шампоан, защото по-трудно се отмива, а ако детето не обича да му се мие главичката, голямо плакнене и рев ще пада.
За след баня мажа с олио, а кремче ползвам Бочко- евтино и българско (пробвах с други, но се подсичаше)
На първо време мисля, че това ще ти е напълно достатъчно.
Леко раждане и скоро да си гушнеш най-красиво създание на света   bouquet
Виж целия пост
# 5
Ползвам цялата серия на клоран.Доволна съм . Peace
Виж целия пост
# 6
Oт Мустела и Себа мед съм много доволна Peace
Трябват ти шампоан за коса,за тяло(може и комбиниран),лосион или олио за тяло след баня,крем против подсичане и слънцезащитен за лятото-това е Hug
Леко раждане  bouquet
Виж целия пост
# 7
Аз съм доволна от кремчетата на Бочко и Бебино / те са за дупе /. Иначе съм сменила няколко сапуна /Нивеа, Джонсън, Бочко, Тео бебе/ и от всички съм доволна. А след баня ползвам олио на Джонсън - също съм доволна, сега си взех и лосион на Джонсън, но още не съм го отваряла. Също така ще ти трябва и шампоан - аз в момента ползавм един, който не е български. Но и тук има много видове.
Успех и леко раждане!
Виж целия пост
# 8
В началото шампоан не ти трябва. Аз съм доволна от млякото на Хип, олиото на Хип и сапунче Бочко за дупето.
Виж целия пост
# 9
Вече от опит  Wink бих ти препоръчала козметика на АДЕРМА
Виж целия пост
# 10
Ползвам медицинска козметика - Мустела и СебаМед. /шампоан, сапун, лосион за тяло, крем против подсичане, слънцезащитен лосион/

Леко раждане!   bouquet
Виж целия пост
# 11
Себамед. Мустелата е малко прехвалена, да знаете...
Виж целия пост
# 12
И за двамата избрах Бюбхен. Пристрастена съм към тази миризма. Laughing
Виж целия пост
# 13
Благодаря ви за предложенията  bouquet За сега аз съм се насочила към серията на HIPP, но ми се искаше да разбера и вашите мнения. Не съм взела окончателно решение, затова искам да споделите опита си  Hug
Виж целия пост
# 14
джонсънс Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия