Нормално ли е за бебче на четири месеца???

  • 2 298
  • 62
Как смятате нормално ли е за бебче на четири месеца още да не се обръщало/нито от корем по гръб,нито обратното/ newsm78
А и не прави опити Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Мисля, че е нормално. Моето бебче започна да се обръща от гръб по корем от около седмица.
Така, че за мен всичко е наред.

Виж целия пост
# 2
Нормално е,макар,че на мойто дете му помагах ,като го хващах за ръчичките.
Виж целия пост
# 3
Зузу, и моя юнак няма такива постижения и мераци!
Виж целия пост
# 4
Моето дете вчера се обърна за пръв път от гръб по корем. Обратното упражнение още не го може.
Виж целия пост
# 5
Ние се обърнахме сами от гръб по корем на 5месеца и 11дни,ей така изведнъж-бях я оставила в леглото и като се връщам тя се обърнала и стои по коремче.Не се притеснявай! Peace
Виж целия пост
# 6
мерси за отговорите Hug
Виж целия пост
# 7
Аз знам, че бебетата започват да се обръщат СЛЕД четвъртия месец. Така че определено е нормално!
Виж целия пост
# 8
Разбира се. Синът ми започна да се обръща на 8  Grinning
Виж целия пост
# 9
Дам нормално на почети 6м. още му е трудно.
Виж целия пост
# 10
Зузу, Блажко не се обръшаше до към 5 месец. Сега за сметка на това е неудържим.  Mr. Green Маги също рядко се върти, не го мисля, като му дойде времето - ще се научи  Wink.
Виж целия пост
# 11
и моята започна късно да се обръща-от  корем на гръб около 5-тия месец,а от гръб на корем чак в началото на 6-тия ,но сега ела да я видиш-и за секунда не я оставям сама (освен в нейното креватче)
Виж целия пост
# 12
Моята Маги също още не се е обръщала, единствено от корем на гръб 1-2 пъти, но на по-мека повърхност.
Виж целия пост
# 13
Нормално е.
Виж целия пост
# 14
Моята дъщеря се опитва да се обръща от няколко дни но все още не успява и много се нервира и мрънка Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия