Епилация на ръце - да, но как?

  • 2 834
  • 13
Вероятно доста сте дискутирали по тази тема, но питам, защото искам да си махна космите по ръцете, досега не съм го правила, защото не са ми се срували чак толкова гадни. Но тази година май искам да ги махна. Проблемът се състои в това, че имам бемки по ръцете. Страхувам се някоя от тях да не се разрани, ако излолзвам епилатор или кола-маска. Какво бихте препоръчали в този случай? Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
Миленче, сега ми идва на ум само крем депилатоар - мажеш и после избърсваш. Но все пак ефекта не е като от епилатор или кола маска, по-бързо растат косъмчетата.
Или може да пробваш с кола маска на много малки лентички около бенките.

Успех!
Виж целия пост
# 2
Ами ако не са релефни бенките не мисля, че има някакъв проблем с колата маска и епилатора.
Виж целия пост
# 3
Отиди при козметичка и тя ще ти заобикаля бенките с кола маска. Но не опитвай сама, поне първия път. Така бих направила аз. Simple Smile
Успех!
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви за отговорите. Не, не са релефни бемките, но все пак се притеснявам. Ще поразмисля и ще реша как да действам.
Виж целия пост
# 5
Ами ако не са релефни бенките не мисля, че има някакъв проблем с колата маска и епилатора.

и аз така мисля! и аз имам доста бенки по тялото- и по ръцете, но са мънички сравнително. махам ги единствено с кола маска, защото е най-хубаво според мен, но ако ти имаш такива по-проблемни бенки ще трябва да внимаваш ако нараниш някоя да не я показваш на слънце... и т.н.
Виж целия пост
# 6
щом не са релефни няма какв да се притесняваш!! от колата нищо не ми става на бенките  Laughing
Виж целия пост
# 7
Ами ако не са релефни бенките не мисля, че има някакъв проблем с колата маска и епилатора.
Аз също имам доста бенки,ползвам епилатор Wink
Виж целия пост
# 8
Аз имам много бенки по ръцете. От колата нищо им няма, но ми излизат много пъпки,
та се чудя кое е по-кофти пъпки или косми  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Кола маска  Peace И аз имам бенки и по ръцете и по краката, не е проблем, разбира се ако не са от много релефните Thinking
Виж целия пост
# 10
Благодаря ви още веднъж. А имам една ел.самобръсначка на Орифлейм - дали ако пробвам с нея, ще се получи. В смисъл след това по-големи ли стават космите? Вие какво забелязвате по себе си?
Виж целия пост
# 11
Аз съм също с бенки!
В никакъв случай обаче недей с депилатоар или със самобръсначка Shocked Ще ти станат гъсти и твърди космите. Това си е бръснене.
Най-добре е с кола маска и няма да имаш никакъв проблем Peace
Виж целия пост
# 12
Аз също имам бенки , дори една релефна и точно от средата и излиза дебел черен косъм , махам ги с епилатора , не заобикалям бенката , до сега не съм имала проблем.
Виж целия пост
# 13
С кола маска в домашни условия.
Заобикаляй бенките.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия