Кога ще отвори басейнът в Кубратово?

  • 8 012
  • 13
Здравейте,
та това ми е питането, някой ако знае.... Wink
Виж целия пост
# 1
Миналата година юни месец вече работеше - не съм ходила, но вилата ни е в тази посока, та помня Wink
Виж целия пост
# 2
Ух, как го чакам smile3508 Миналото лято се отвисяхме там. Малкия сам долазваше до басейна-сега ми чудно как ще го извадя от водата Joy
Виж целия пост
# 3
Би трябвало вече да са го отворили, защото събота сме канени там на рожден ден help
Виж целия пост
# 4
 newsm44 newsm44 newsm44 супер
Виж целия пост
# 5
Я разкажете повечко за този басейн! Запалихте ми любопитството.   bouquet
Виж целия пост
# 6
Я разкажете повечко за този басейн! Запалихте ми любопитството.   bouquet
А, я недей така. Не стига, че няма къде да се ходи на басейн, ами и ти сега!
По пътя за Нови Искър е. Има табели (абе не са много видими).
Виж целия пост
# 7
А, я недей така. Не стига, че няма къде да се ходи на басейн, ами и ти сега!
По пътя за Нови Искър е. Има табели (абе не са много видими).

 Laughing Laughing Laughing
Знам къде се намира Кубратово... Просто ми направи впечатление, че сте доста ентусиазирани за тоз басейн, и си помислих, че е много готин... Та разкажи повече! Къде точно се намира там, колко струва, колко басейна има, има ли детски басейн, шезлонги, чадъри, дървенца, тревичка... Всичко! Това ми е последното цяло лято у дома и искам да го уползотворя максимално. А пък извън София - още по добре.
Виж целия пост
# 8
Това ни е любимият басейн Laughing. Има всичко, и дървета, и много трева, шезлонги и детски басейн, и голям .Има също тенис корт, детска площадка и заведение за хапване /опашките обаче са огромни/. Събота и неделя басейните са притъпкани, иначе места има.Ако свършат шензлонгите просваш една хавлия на тревата под някое дърво на сянка и си като в парка Laughing. Много ни се ходи вече!
Виж целия пост
# 9
О, непременно ще го посетим значи! Мерси!   bouquet
Виж целия пост
# 10
Днес ходихме на басейна и големият басейн тъкмо го пълнеха а този за деца беше ужасно мръсен - боклуци, жаби и др. гадости.Иначе всичко друго си беше много добре.
Виж целия пост
# 11
Е то това е основното - детския басейн Wink
Извинявам се, ако обидя някого - не целя това, но определено не ми харесва...
Виж целия пост
# 12
Е то това е основното - детския басейн Wink

Детския басейн ще го изчистят и дезинфекцират, обаче аз не бих пуснала децата да се къпят там - тази мърсотия която видях ме погнуси.
Виж целия пост
# 13
наистина е много приятно там  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия