Колко време след спиране на противозачатъчни се пускат репродуктивни хормони?

  • 2 159
  • 11
Здравейте мацки wavey В момента все още съм на противозачатъчни. Смятам скоро да ги спирам и да подновим опитите за бебок. Утре ще си правя микробиология и цитонамаска но искам да попитам колко време след като спра хачетата мога да си пусна излседвания за репродуктивните хормони? Мисля,че за хламидиите няма нужда да ги спирам нали? Ако греша поправете ме !!!
 preggo
Виж целия пост
# 1
Момичета никой ли не е запознат ? Embarassed
Виж целия пост
# 2
Мисля, че 1 цикъл е добре да се изчака, тоест да мине една менструация...
Знаеш кои хормони на кой ден се пускат, нали?
За хламидията няма значение дали пиеш хапчета или не.
 Hug
Виж целия пост
# 3
Не все още не знам на кой ден кои хормони се пускат тъй като все още няма да ги правя.Започвам с цитонамска,микробиологично( заради гъбични и бели течения),после хламидии, а после вече след като се уверя че всички тези са в норми смятам да спра хапчетата и да си направя хормони и някои други изследвания. Просто исках да знам колко време е нужно на организма да се изчисти от противозачатъчните, един месец не е ли твърде малко? newsm78
Виж целия пост
# 4
По мое мнение е достатъчно.
Хормоните се менят всеки цикъл - този може да имашп никсъ пригестерон, другия месец да ти е достатъчно висок, един месец може да нямаш ову, друг да имаш - хормоните са много динамично нещо. Затова мисля, че след 1 нормален цикъл може да започнеш.
Виж целия пост
# 5
Ходих при доки,тя ми каза,че е нужно да мине първия цикъл след противозачатъчните и после още два за да се пуснат репродуктивни  хормони!
Благодаря ! Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Т.е. 3 месеца?
Виж целия пост
# 7
Да !!!! Heart Eyes
Виж целия пост
# 8
Здравейте, мами,
Аз 10 години пия противочатъчни без да съм ги спирала за почивка. Спирането ми е за да забременея , т.е. 3 нормални мензиса и зачеваш бебче. Родих, 1 месец нормален мензис и пак ги започнах. Сега м.април ги спрях и в момента съм бременна.
Виж целия пост
# 9
 ooooh!
Де да ставаше винаги така лесно....
Виж целия пост
# 10
Здравейте, мами,
Аз 10 години пия противочатъчни без да съм ги спирала за почивка. Спирането ми е за да забременея , т.е. 3 нормални мензиса и зачеваш бебче. Родих, 1 месец нормален мензис и пак ги започнах. Сега м.април ги спрях и в момента съм бременна.
javascript:void(0);
newsm44
Честито!  Hug newsm74javascript:void(0);
newsm74
Ако можеше всички така лесно да забременяват(които искат де)  Peace
Виж целия пост
# 11
Забременява се,когато цикълът е овулаторен. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия