Слънцезащитни лосиони - какви и с какъв фактор?

  • 5 650
  • 77
Започнахте ли да използвате такива кремове преди излизане? За нежната бебешка кожа, мисля че е време... Споделете какъв лосион или мляко използвате и с какъв фактор. А за морето...???
Виж целия пост
# 1
Аз миналото лято ги мазах с Чико фактор 40 и останах доволна.Сега пак с това ще ги мажа Peace
Виж целия пост
# 2
Миналата година ползвах Chicoo 30 фактор, беше хубав, но трудно се размазваше.Тази година взех на VICHY пак 30 фактор, спрей, много е хубав и се размазва по-лесно.По-доволна съм от него  Peace
Виж целия пост
# 3
 Много съм доволна от VICHY 50 фактор и от EUCERIN 40 фактор.Аз съм привърженик на възможно най-всокия фактор за слънчева защита, тази година смятам да взема даже 60 за детето, нищо че вече е почти на 7г.Себе си също мажа най-малко с 30фактор, но ние сме много бели и с чувствителни кожи.
Виж целия пост
# 4
Колко е голямо детето? Аз се интересувам от тази тема в последно време - ще родя през юни и първите ни излизания на вън ще са в най-горещите месеци. Тука от форума обаче разбрах, че не е препоръчително бебета под 6 мес. да се мажат със слънцезащитен крем. Иначе, най-подходящи били тези, които съдържат zinc oxide и titanium dioxide и със защитен фактор 30 - по-високия фактор били по-токсични, а разликата в защитата е 1%. Това ми каза една от майките във форума, дано и на теб да ти е полезно! Peace
Виж целия пост
# 5
Тука от форума обаче разбрах, че не е препоръчително бебета под 6 мес. да се мажат със слънцезащитен крем. Иначе, най-подходящи били тези, които съдържат zinc oxide и titanium dioxide и със защитен фактор 30 - по-високия фактор били по-токсични, а разликата в защитата е 1%. Това ми каза една от майките във форума, дано и на теб да ти е полезно! Peace

Това не го знаех  Simple Smile Добре, че си ми е тъмничко момченцето и никога не съм го мазала с по-висок фактор от 30.
Виж целия пост
# 6
Да, ползвам. Клоран с фактор 30. За морето ще търся нещо с 50.
Виж целия пост
# 7
Миналата година купихме на НИВЕЯ 50 фактор,тая година пак ще ползвам същия.
Виж целия пост
# 8
Мустела 50 фактор. Сега ще купувам и Себамед 30, че Мустелата трудно се разнася.
Виж целия пост
# 9
Тази година все още не съм купувала слънцезащитни кремове. До сега съм ползвала за Иво Бюбхен 30 фактор, доволна съм, мисля и тази година да взема същия.
Виж целия пост
# 10
Чико 40 фактор.
Виж целия пост
# 11
Мустела фактор 50 . Има два вида единия е за бебета от новородени може да се използва ,а другият също е 50 ,но пише за деца . И двата са за ежедневна употреба . Само имай в предвид ,че въпреки фактора не трябва да е на директна слънчева светлина  Peace
Виж целия пост
# 12
Детенце е на 1год. и 5 мес. и най-вероятно тази година ще го водим на море. Затова се интересувам, а и мисля че темета е полезна за всички. И ние въпреки, че сме възрастни използваме или 25 или 30-ти фактор. А и няма значение дали кожата е тъмна или светла. Слънчевите лъчи последните години са безпощадни към всякакъв тип кожа.
Виж целия пост
# 13
Аз купих Себа Мед 50, за бебета, доволна съм от козметиката по принцип, надявам се и слънцезащитният лосион да е добър  Peace
Виж целия пост
# 14
Използвала съм само на морето. До 2 г. - Бюбхен, 30ти фактор. След това - нормална козметика, която ползваме и ние с баща им - Делиал 15ти фактор.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия