Да попитам от нездравословно лЮбопитство

  • 3 697
  • 45
отдавна се каня, та сега, срам не срам, ама искам да знам  Embarassed Rolling Eyes Laughing

Дами, заЩо си сменяте от време на време имената?
за непостоянни посетители като мен,  е много травмираЩо  Rolling Eyes
ходи гледай ленти4ки, 4уди се  newsm78
не мога да ви хвана дирите  Embarassed
току съжаля 4е някое лице е из4езнало, а то си било тук, ама маскирано  Laughing

та тъй де, тъпа не тъпа, това ми е питанката  Thinking
Виж целия пост
# 1
Като те осени музата и ти се прищява нещо ново.
Виж целия пост
# 2
Като те осени музата и ти се прищява нещо ново.

като нова при4еска, викаШ?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
От скука. От желание да имаш ново "аз", защото старото ти "аз" във форума си е събрало разни врагове и преследвачи и прочие причини.
Виж целия пост
# 4
Аз пък да си призная от време на време си забравям паролата и като не съм влизала дълго време и не мога да се логна автоматично и се налага да си сменя името  Embarassed не за да ви объркам, напротив!!!
Виж целия пост
# 5
От скука. От желание да имаш ново "аз", защото старото ти "аз" във форума си е събрало разни врагове и преследвачи и прочие причини.

  Shocked Shocked
това ме уби просто.

Аз пък да си призная от време на време си забравям паролата и като не съм влизала дълго време и не мога да се логна автоматично и се налага да си сменя името  Embarassed не за да ви объркам, напротив!!!

 Laughing

Виж целия пост
# 6
Аз пък да си призная от време на време си забравям паролата и като не съм влизала дълго време и не мога да се логна автоматично и се налага да си сменя името  Embarassed не за да ви объркам, напротив!!!
Да не казваш, че регистрираш нов профил? Ако е така, добре че не са те усетили модераторите, това се наказва с бан Wink.
Виж целия пост
# 7
Аз пък ника не си го сменям  Crossing Arms, като ме хване "променливото", сменям аватара...
Виж целия пост
# 8
аз пък си го сменям .. ми де да знам .,..ей така писва ми старото ... измисля си някое ново и слагам . обикновено оба4е които си ме познава си ме познава както и да съм се прекръстила . тук от 4ужбинския "познавам " доста потребителки и като ги 4ета по самия стил или аватар или нещо си колкото и да си менят имената знам кои пише . виж в " клю-то" не мога да им хвана дирите . кои и за какво се бори не мие ясно ама не ми и тежи особено
Виж целия пост
# 9
Наскоро на форумска среща споделих на мадамите, че ми се иска да си сменя ника ( и то отдавна ми се иска вече! ) защото често виждам мистици тук, особено в чужбинския. Има Mistic, има и една мадама от турската тема - mistik. Аз съм в шок - как може да се наричаш мистик и то грешно написано  Grinning.
Обаче всички като чуха, че искам да си сменям името ( така съм от самото начало, никога не съм го сменяла ) се възмутиха и ми казаха, че мистик е единствена  Blush Реших да си остана такава.
Виж целия пост
# 10
Аз пък ника не си го сменям  Crossing Arms, като ме хване "променливото", сменям аватара...
Peace,а пък и ме мързи
Виж целия пост
# 11
И мен ме прихвана нездравословно любопитство покрай теб.....Кой си сменя ника често?
Моите впечатления са, че в сравнение с момичетата в България, тук е много по-рядко явление.

Моето име не съм сменяла. Исках да започна да го пиша на кирилица, но има вече такова ( в различни варианти) и се отказах.
Виж целия пост
# 12
От скука. От желание да имаш ново "аз", защото старото ти "аз" във форума си е събрало разни врагове и преследвачи и прочие причини.

 newsm10

Много точно казано.
Фен клубовете ни се разрастват понякога повече от желаното  hahaha
Виж целия пост
# 13
Ами и аз си смених наскоро ника - защото ме достраша да се подстрижа, че на ника си го върнах Embarassed
Но сигурно ако нямаше така опция в профила щеше да е по-правилно, но какво да се прави....уфф засрамих се, но пък съм си оставила старото име в подписа- току виж някой  се присетил за мене Grinning
Виж целия пост
# 14
Съвсем скоро си смених ника, просто защото ми се искаше нещо по-различно и интересно. Но вече обмислям нова смяна, понеже това ми се вижда малко дълго  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия