35 ОДЗ "Щастливо детство" в Люлин

  • 6 908
  • 10
Знам, че станаха много темите за ОДЗ-тата покрай класиранията, но не намирам инфо за това. Митко е приет там като където ни е ІV-то желание. Там където искам 73 ОДЗ =Маргарита"е 7-ма резерва.  Малко наслуки го посочих, а те взеха че го приеха. Вероятността да го приемат на по-предно желание е малка. Днес ходих дотам говорих със старшата сестра вкара ме вътре показа ми помещението за децата ясла 2. Всичко е ок - чисто, ремонтирано, приветливо. Но моля ви дайте ми информация от извора за това ОДЗ Praynig Praynig Praynig. Някой посещавал ли го е? Доволни ли сте? Въобще всичко, защото вероятно там ще останем!
Виж целия пост
# 1
нормална детска градина с добри и лоши учителки и не толкова амбициозна директорка.Децата не се извеждат от сградата на градината,имам предвид на море,екскурзии и т.н. Peace
Виж целия пост
# 2
Янамед детето ти е посещавало тази градина ли? Ако е така напиши моля те повече подробности Praynig
Виж целия пост
# 3
не толкова амбициозна директорка
не бих казала Mr. Green
станах неволен свидетел , на това какво се случва , когато някой не си е свършил работата добре Mr. Green
за извеждането съм съгласна Peace...ама то вече практикували се , защото отдавна не съм виждала толкова дребни дечица на екскурзия newsm78...
Виж целия пост
# 4
За какви екскурзии става въпрос? След толкова неприятни случаи които се случват, то на никой не му се заема с подобни неща за толкова малки деца. А и аз лично не бих си пуснала детето никъде, ако реша да ходят някъде ще си ги водя аз.
Не го пиша за да защитавам директори, това е мое мнение.
Виж целия пост
# 5
Здравейте! Александра беше там на ясла. За 1 група я преместих в 32 ОДЗ. За 35-то съм доволна от отношението на Директорката, Старшата Градинската сестра. Доволна съм от обстановката в цялата ДГ и от хигиената. Не съм бях доволна от персонала в яслата. Имаше една много свястна госпожа, но тя с пенсионира. Да не си хваля детето, но мисля, че не е от проблемните ( дори беше без памперс, говореше доста и си казваше всичко), но веднъж се случи да се наака и беше хокана много от лелка, която дори ни се пише близка.  Алекс много боледуваше и зимата я спрях, така че не е изкарала цяла година, но като цяло наистина идеята за ясла не е добра, а аз не вярвах като ми говореха.

Друго - рядко извеждат яслената група дори и на двора, а им е много удобно. И разбира се всеки ден и сутрин, и следобяд гледат филмчета.

Успех!
Виж целия пост
# 6
съгласна съм ,че е от съображения за сигурност,но това  значи,че не може за завършване на предучилищна група да се организира тържество извън градината напр.или театър,посещение на зоологическа градина и въобще такива неща.Моето дете също е посетило доста места и не му липсват тези неща,просто го дадох за пример.
Градината наистина е чисто,но мисля,че напоследък не е така-една хартийка бебето я изхвърли от количката и аз забравих да я вдигна /това в петък/и след двата почивни дни следобяд в понеделник беше пак там.Но също мога да кажа,че дъщеря ми ходи с розови пантофи,които дори за месец си оставаха такива ,както и подметката им.Така,че наблюденията ми са противоречиви,което е неизбежно за 4год. няма как да са само добри Wink.
Като цяло базата е стара,за времето,което имам поглед нищо не се е променило,но това важи почти навсякъде ,за където се грижи държавата.Познавам и градини,които изцяло са обзаведени с градински играчки на Кетлер,пак държавни.
За сведение ще кажа ,че пак ще ходим там на ясла Peace
Виж целия пост
# 7
Момичета благодаря на всички, които се включихте Hug НеПоКоРнА също ми даде подробна информация за ОДЗ-то на ЛС Hug За екскурзиите въобще не държа. За мен е важно е отношението на персонала и се надявам да попаднем на свестни госпожи Praynig Аз като че ли все повече се ориентирам към тази ясла. Единственият проблем ми е, че не ми е много близко т.е. в посока обратна на метрото, с което ще ходя на работа и затова исках 73 ОДЗ зад Билата, но здраве да е. В 22 ОДЗ "Великденче" сме чакащ №1, но там мисля да деактивирам желанието и тъй като не мисля, че ще стане за 73-то от септември Митко е на ясла в 35-то.
Янамед сестрата, с която говорих ми каза, че извеждат ясленчетата на двора newsm78Абе то ще си покаже. А вие септември ли тръгвате на ясла? Съясленчета ли ще са децата ни? Много ще се радвам Hug
Виж целия пост
# 8
да ние сме там,защото аз си харесвам градината по куп причини Hug,но трябва да знаеш ,че повечето биха избрали *Великденче* води се по-образцова,ако мога така да се изразя Peace
щом имаш избор, избирай сега ти е паднало Wink
Виж целия пост
# 9
 
но трябва да знаеш ,че повечето биха избрали *Великденче* води се по-образцова,ако мога така да се изразя Peace
щом имаш избор, избирай сега ти е паднало Wink


Какво имаш предвид под образцова? Като гледам във "Великденче" от 8 своб.места 7 деца вече са записани, тако че явно там ще си останем чакащ №1 Grinning
Виж целия пост
# 10
Моите деца и двете са в 35-то ОДЗ. Доволна съм много от отношението на директорката - г-жа Кафеджиева, много съм доволна от отношението на старшата сестра - г-жа Йорданова. Големият ми син попадна на много добри госпожи - Попава и Илиева и много страдаше, когато г-жа Илиева се наложи да отсъства дълго време. Малкият ми син сега е в първа група и попадна при най-добрите учителки, за които бях чувала много пъти суперлативи - г-жа Маркова и г-жа Сотирова. Наистина, когато детето ми беше в яслата, излизането навън беше по-рядко, тъй като част от децата бяха в много по-малка възрастова група. Поне аз така си обяснявам нещата. Отношението на леличките наистина е понякога неприятно. Случвало ми се е да намеря в раницата на сина си бельото му с цялото му ако, без същото да бъде почистено поне с малко водичка. Виждала съм да влиза личното куче на една от леличките в детската градина в спалните на децата. : #2gunfire
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия