Цена на килими в Mr.Bricolage?

  • 12 287
  • 12
Бих искала да попитам някой дали знае ориентировъчно цените на тези килими? Интересуват ме тези,които са по-леки и с по-тънък косъм, не знам дали имат по-специално име. Т.к. нямам път скоро към Варна бих искала да направя съпоставка на цените.
Предварително благодаря на всеки, който се включи. Hug
Само да уточня,ч(е не искам много голям, до 1.50, 1.80 най-много. Не знам как са стандартните размери. newsm78
Виж целия пост
# 1
есента гледах така че не мие много прясно инфото
има най-различни, аз си бях харесала един за 160 лв, на едни преливащи се линиии, но след това ме разубедиха че е по-добре да си взема на Декотекс
Виж целия пост
# 2
Аз не бих те посъветвал да си купуваш каквото и да е от Бриколаж или Практикер, но това си е изцяло твое решение. Съжалявам, но не мога да ти помогна с цените.
Виж целия пост
# 3
Ами аз се насочих на там, защото мисля има по-голям избор и цените си мислех, че не са толкова високи. А във Варна ако отида трябва три дни да обикалям за килими. Ще видя тогава друго решение да измисля, благодаря  Hug
Виж целия пост
# 4
Ами аз се насочих на там, защото мисля има по-голям избор и цените си мислех, че не са толкова високи. А във Варна ако отида трябва три дни да обикалям за килими. Ще видя тогава друго решение да измисля, благодаря  Hug
Срещу  Метро  има много голям магазин за килими и мокети. Вътре е пълно с различни килими, размери, дължина на косъма. Белгийски са.
Виж целия пост
# 5
Малена е спец по килимите. Обърни се към нея ..и е от Варна!! Peace
Виж целия пост
# 6
Малена е спец по килимите. Обърни се към нея ..и е от Варна!! Peace

стига де, съвсем друга ми е специалността
Виж целия пост
# 7
Сигурно е спец, ама аз искам нещо по-евтино. До 120 лв, големината да е 150 - 210. Днес намерихме нещо подобно, но цветовете не бяха нещо хубави. Продължаваме с търсенето.
Виж целия пост
# 8
ani_4ka почти съм сигурна, че има някаква промоция в момента на килимите.
Все се каня да отида да разгледам, но не ми остава време.
Ако намина тия дни, задължително ще пиша повече информация, защото и аз се интересувам.
Аз съм от Бургас, но предполагам във всичките им магазини цените са едни и същи. newsm78
Виж целия пост
# 9
Благодаря ти предварително Hug И аз също си мисля,че цените са еднакви навсякъде.
Виж целия пост
# 10
Благодаря ти предварително Hug И аз също си мисля,че цените са еднакви навсякъде.
Тъкмо сега търсих "рекламката", която бяха пуснали в пощенската кутия, но за съжаление не я намирам. Направи ми впечатление, че цените бяха много ниски. Ако намеря нещо после, ще пиша пак. Peace
Виж целия пост
# 11
Оки  Wink
Виж целия пост
# 12
Малена е спец по килимите. Обърни се към нея ..и е от Варна!! Peace

стига де, съвсем друга ми е специалността

Вярно е , но си разбира и от килими!!!И то от хубави!!! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия