Светещи звездички

  • 2 405
  • 18
Преди години съм виждала по магазините такива светещи звездички, луничка и т.н. небесни тела Laughing, с някакви лепки бяха, за поставяне на таван. Сега синът ми спи в двуетажно легло, на долното ниво и съм му обещала да купим светещи звездички и да ги налепим на пода на горното легло, да му светят и да го пазят  Wink Обаче никъде по магазините за играчки вече не мога да намеря такива неща, а имаше едно време, сигурна съм. Моля, ако някой е купувал скоро или е виждал някъде, да ми пише Praynig
Виж целия пост
# 1
Провери в снижарниците, аз от там съм купувала, има и духчета Laughing
Виж целия пост
# 2
И аз купих нашите от книжарницата Peace.Само кадето не им е достатъчно силна лепката и падат особено по големите Rolling Eyes,ще ти е нужно и двоинозалепващо тиксо Peace,поне аз закрепих нащите така Whistling
Виж целия пост
# 3
Последния път купих от магазин за 1 лв.
Виж целия пост
# 4
Видях такива в книжарница Фют. Рали ме изнуди да си купим няколко  Laughing Иначе в Бонжур съм виждала също. Има и разни планети освен звездички.
Виж целия пост
# 5
teса си с двойно залепящо тксо.мойте не са мръднали от 5 год,въпреки ремонтите.от От к-ца"Отворено общество "са.
Виж целия пост
# 6
Мисля,че в повечето книжарници ги има  Peace
И ние имаме от тях,но преди да ги сложа им добавих двойно залепящо се тиксо и не са мръднали доста време Peace
Има и духчета,планети.
Виж целия пост
# 7
Купих ги от книжарницата. Не съм ги подсилвала с допълнително тиксо и си стоят вече доста време. Наредихме ги по дадените в упътването съзвездия даже  Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Има много и в Джъмбо Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Последния път купих от магазин за 1 лв.

newsm10 И ние така, но са боклучави-ще му падат на главата след известно време.
Виж целия пост
# 10
Аз си купих от Бонжур на пл. Славейков. За разлика от останалите светещи дреболийки, тези не падат. А като се опиташ да ги свалиш, отнасят със себе си боята на стената.  Wink
Виж целия пост
# 11
Има в Хиполенд. Имаме и от магазин за 1 лв и едни с герои на Дисни, е тези от 1 лв светят по-хубаво.
Виж целия пост
# 12
Има по книжарниците, а и в Джъмбо има разнообразие.
Виж целия пост
# 13
Купих си ги от магазин за 1 лв.
Виж целия пост
# 14
от магазин за 1 лв    Peace Peace Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия