kruvotechenie na 2-ra sedmica sled redoven cikul

  • 1 148
  • 16
Zdraveite mili, budeshti i nastoqshti mami!Obru6tam se kum vas s nadejda za pomosht, t.k. sum mnogo pritesnena  Sad Na 16.05 mi doide redovna menstruaciq i sega na 01.06 otnovo mi doide- nqmah nikakvi priznaci, nito bolki, nito naprejenie i bqh mnogo nepriqtno iznenadana  Cry Nikoga predi ne mi se e slu4valo podobno ne6to - vinagi mi e bil redoven cikula (nai-mnogo da mi zakusnee 2 3 dni).Mnogo se protesnqvam i molq nqkoi, ako ima ili e imal podoben problem da pi6e newsm78 Blagodarq Vi!
Виж целия пост
# 1
отиваш при АГ-то за преглед.........друго не ми идва на ум
Виж целия пост
# 2
Тук можем само да ти дадем съвет да идеш на лекар .Причините може да са най-различни..........П.П.Пиши на кирилица!
Виж целия пост
# 3
Най-добре се консултирай с лекар
Виж целия пост
# 4
Отиди на лекар. Те са за това.
Виж целия пост
# 5
и аз те съветвам да идеш на лекар
Виж целия пост
# 6
И при мен така се получи този месец - последно ми дойде на 18.05 и вчера пак, макар и доста слабо. Tired
Но моят цикъл е бил винаги нередовен - и преди, и след раждането. Whistling

Отиди на лекар! Peace
Виж целия пост
# 7
Най-добре е консултация с лекар.
Аз на два пъти получих ръждиво зацапване.Тогава ми обясниха,че е по времето на овулацията и понякога се случвало "пренасищане" с хормони.
Виж целия пост
# 8
Konsultirah se s lekar (po telefona) i kaza 4e moje da e ot stres  newsm78
Виж целия пост
# 9
И на мене ми се случи преди 2  години, отидох на лекар пусна ми изследвания и след като те си бяха ОК , ми каза че от стрес и особенно през пролета е възможно да има такива аномалии

П.П. и пиши на кирилица
Виж целия пост
# 10
По-добре отиди да те прегледа, особено ако е по-обилно.
Случвало ми се е преди много години, когато бях пила Постинор. Имах кръвотечение 20 дни.
Виж целия пост
# 11
На мен ми се се случвало от притеснение да ми дойде за 1 месец 3 пъти..
Виж целия пост
# 12
Ами на мен ми се е случвало веднъж. Февруари ми дойде на 10, после ми дойде на 24. Март въобще не ми дойде. Април започнах да пия утрогестан, за да ми дойде. Обаче не ми дойде. Оказа се че съм забременяла  Laughing
Ето ми графиката
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1

За твое успокоение като ти свърши отиди на лекар. Най-вероятно нещо са ти се объркали хормоните. Това може никога да не се повтори.
Виж целия пост
# 13
Blagodarq vi za otzivchivostta!  Hug
Виж целия пост
# 14
На лекар миличка може да е нещо с хормоните!Не е шега работа.Успех и дано не е нещо сериозно. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия