за нослето

  • 1 300
  • 25
Искам да споделя с вас един много ефикасен начин за премахване на сополките. Взимате една система от аптеката, режете маркучето (но да е по-дълго), единия край в нослето на детето, от другия смучете.
Виж целия пост
# 1
Интересен метод,не се бях сетила.Благодаря! Hug
Виж целия пост
# 2
Знам подобен начин, но със сламка.  Grinning
Виж целия пост
# 3
Изпитах го, и действа много добре.Първо пробвах с помпата, после с маркучето и издърпах още.Доста е добър този начин,сподели го с мен позната и реших да го кажа и на вас  bouquet
Виж целия пост
# 4
Метода ОК - ясно, ама как ги държине мирни. Моя син като тръгна да му почиствам нослето и почва да си върти главата и маха с ръце Crazy ooooh!
Виж целия пост
# 5
Аз пък изобщо не мога да си го представя  newsm78 Да му смуча сополките ли?  newsm78 newsm78

ViFresh,много е пораснал малкия  Hug
Виж целия пост
# 6
За каква система става дума  newsm78?
Виж целия пост
# 7
ViFresh,много е пораснал малкия  Hug[/b]
да,  как бързо върви времето само..... Hug
Виж целия пост
# 8
Аз пък изобщо не мога да си го представя  newsm78 Да му смуча сополките ли?  newsm78 newsm78

ViFresh,много е пораснал малкия  Hug


предполагам, че за това пише по-дълга, като смукнеш да отиват в нея, не в устата ти Simple Smile
Виж целия пост
# 9
това може и да работи.
обаче има едни помпички в аптеките - пълен боклук!! ooooh!
Виж целия пост
# 10
това може и да работи.
обаче има едни помпички в аптеките - пълен боклук!! ooooh!

аз лично избягвам подобни методи.....
Виж целия пост
# 11
това може и да работи.
обаче има едни помпички в аптеките - пълен боклук!! ooooh!

Да ужасни са тези, които съм виждала тук, но аз имах късмет, че ми подариха за малкия като новороден от Франция и беше супер ефикасна. Меки накрайници , няколко за смяна и много добре изсмукваше всичко. Peace
Виж целия пост
# 12
аз пък съм много доволна от помпичките , но не от червените , а от една лилава, но съм хвърлила да видя на кои производител е , страшно съм доволна от нея !  Peace

червените настина са пълен боклук !
Виж целия пост
# 13

червените настина са пълен боклук !

Червените, които съм виждала на Камера бяха, наистина за нищо не ставаха.  ooooh!
Но това да му ги смуча сама от носа ми се струва малко.......... ама ако няма друг ефикасен начин.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
А как ги удьржате да не мьрдат newsm78Аз сьс паму4е едвам по4иствам нослето
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия