Шведките са най-красиви в света, ние сме четвърти ! Да бе да

  • 6 205
  • 49
от ссф по убаво нема!! Embarassed

Най-красивите жени се намират в Швеция и особено Стокхолм, което прави държавата най-атрактивната дестинация за мъжете пътешественици. Така поне смятат авторите от специализираното издание за туристи Traveler's Digest. Според тях, разходката по улиците на Стокхолм те кара да се чувстваш сякаш си попаднал в риалити шоу за манекенки.

Също така бонус фактор е, че шведките са образовани и доста приятелски настроени. Даже говорят английски с приятен британски акцент. А за капак на всичко, скандинавските страни са едни от най-безопасните за туристи.

На второ място е Аржентина и Буенос Айрес. Много млади аржентинки изглеждат като топ манекенки защото столицата е населена от наследници на италиански емигранти.

Русия заема почетното трето място в класацията, защото "в московското метро можеш да видиш повече красиви жени, отколкото в цяла Америка", пише изданието.

България е на четвърто място, а след нас са Латвия, Беларус, Украйна и Естония.

Айде вие сте.... Thinking
Виж целия пост
# 1
Навсякъде има хубави жени!!
Виж целия пост
# 2
Швеция ни бие, където ни хване. И на световното останахме четвърти заради тях. Според мен това е световен заговор с масоно-еврейско участие.
Виж целия пост
# 3

Късмет, че не е арменски заговор, иначе как щяха красивите мами да си присаждат мустаци и средна вежда....
Виж целия пост
# 4

Късмет, че не е арменски заговор, иначе как щяха красивите мами да си присаждат мустаци и средна вежда....

Не на космаците, да - на шведските тройки! Ово е стандарт! Ово е Европа!
Виж целия пост
# 5
Навсякъде има хубави жени!!

 Peace
Виж целия пост
# 6

Някоя от вас да е била в Гърция? Или в Белгия? Тук става дума за средностатистически, а не дали има или няма.
Виж целия пост
# 7

Някоя от вас да е била в Гърция? Или в Белгия? Тук става дума за средностатистически, а не дали има или няма.
Била съм.
Само че по чий критерий определяме красотата? По моя или по твоя?

Виж целия пост
# 8
По моя, много ясно. Ти определяй мъжката красота. Благодаря за доверието.
Виж целия пост
# 9
За шведите съм съгласна Laughing, ама шведките Confused безлични са ми, както и рускините..
Виж целия пост
# 10
Тука вече не съм патриотка, много здраве на специализираното издание.
Виж целия пост
# 11
За рускините много не съм съгласна.Лично на мен никога не са ми харесвали.
Виж целия пост
# 12
Навсякъде има красиви и интересни жени. По моите критерии българките даже трябва да са доста по-назад.
Виж целия пост
# 13
Навсякъде има хубави жени!!
Виж целия пост
# 14
Аз па не разбрах-Защо и къде трябва да гледаме хубавите български жени? Шведките били образовани, аржентинките - потомки на италианци, а руското метро не трябва да се пропуска. Къде е обяснението за българките?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия